headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Історія створення команди та її здобутки

В січні 2012 р. за ініціативою адміністрації та профспілкового комітету підприємства проведено турнір з міні футболу серед працівників ДП "ВО "Карпати", в якому взяло участь 12 команд.

football

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  За результатами проведеного турніру було відібрано кращих гравців та сформовано збірну команду підприємства. В серпні 2012 р. збірна "ВО "Карпати" взяла участь в міському турнірі з міні футболу до Дня Незалежності України, де серед 50 команд-учасників посіла 9 місце в загальному заліку. 

football2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

В жовтні 2012 р. МФК "Карпати" дебютують в бронзовій лізі Чемніонату м. Івано-Франківська з футзалу. Серед десяти команд-учасників посідають 3 місце, завоювавши бронзові нагороди.

football3 football4

В червні 2013 р. МФК "Карпати" запрошено до участі в турнірі з міні-футболу "Mini-Euro 2013", серед представників виробничих підприємств західної України (Львівська, Тернопільська, Закарпатська та Івано-Франківська області), що співпрацюють з іноземними компаніями. Поступившись однією грою фіналістам - львівській командї "Світоч", команда отримує бронзовий кубок, а капітана "Карпат" визнано кращим голкіпером турніру.

football5 football6

31 серпня 2013 р. відбувся черговий турнір з міні футболу серед працівників підприємства. Кількість команд, що боролася за кубок ДП "ВО "Карпати" зросла до 15-ти.

football7 football8

В грудні 2013 р. МФК "Карпати" стартує в третьому чемніонаті м. Івано-Франківська з футзалу. Пройшовши відбірковий етап команда посідає 4 сходинку у своїй групі та виборює путівку до Срібної Ліги міського чемніонату.

football9 logofc

В червні 2014 р. МФК "Карпати" запрошено до участі в турнірі з міні футболу "MiniEuro2014", серед команд-представників виробничих підприємств західної України (Львівська, Тернопільська, Закарпатська та Івано-Франківська області), що співпрацюють з іноземними компаніями. 

 football10 football11 

В грудні 2014 р. МФК "Карпати" стартує в четвертому чемпіонаті м. Івано-Франківська з футзалу. Пройшовши відбірковий етап команда завершує його на 1-ій сходинці у своїй групі та виборює путівку до Срібної ліги міського чемпіонату.

 football12  football13

У березні 2015 р. стартує черговий чемпіонат Івано-Франківської християнської футбольної ліги. У звязку із великою кількістю команд, ВО "Карпати" отримує можливість поборотися за звання бути кращими в другій лізі чемпіонату. Після першого кола змагань команда впевнено утримує лідерську позицію, випереджаючи найближчого конкурента на 7 очок.

Капітан команди Роман Приймак

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: