headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»1ZAVOD111

     

Державне підприємство ВО «Карпати» - одне із найдавніших на теренах Прикарпаття. Воно було засноване ще у 1977 році, проте з того часу не тільки не припинило своєї роботи, як багато інших заводів, а навпаки – отримало новий імпульс для розвитку. А все тому, що менеджмент підприємства був готовий до змін і роботи в умовах нових викликів та нової реальності. Так, у 2007 році підприємство почало співпрацю із американською компанією APTIV. Як результат, на заводі розпочали виготовляти кабельно-провідникову продукцію до провідних марок автомобілів. Зараз «Карпати» працюють над виготовленням продукції для Opel Astra, Opel Insignia та  Škoda Scala. Раніше підприємство виготовляло електрокабельну продукцію для автомобілів марок: Volkswagen Touareg, Porsche Cayenne, Mercedes C-class, Mercedes E-class , Audi.

Підприємству довіряють іноземні партнери, оскільки вся робота виконується якісно та у чітко встановлені терміни. До речі, ВО «Карпати» має сертифікат системи якості IATF 16949:2016 та сертифікат екологічного менеджменту ISO 14001:2015.

Підприємство залишило позаду виробництво касетних магнітофонів, перегорнувши цю сторінку, проте освоїло виробництво світлодіодних виробів, металопластикових конструкцій, корпусних меблів і кованих виробів. Тобто зробило все, щоби залишитися на ринку і переорієнтувалося на нові потреби. Для забезпечення якісного та безперебійного процесу виробництва на підприємстві створені такі відділи: технологічний, логістики, якості, персоналу, фінансовий, юридичний, інформаційного забезпечення та ін. Окрім того працюють цехи та дільниці основного та допоміжного виробництва.

Зараз на підприємстві працює близько чотирьох тисяч працівників. І це при тому, що наприклад, станом на 2004 рік на заводі працювала 261 особа. Взагалі, з кожним роком співпраці заводу з іноземними партнерами кількість працівників на підприємстві зростає. Наприклад, у 2010 році на підприємстві працювало 399 працівників, через п’ять років – у 2015 році – 1 тис. 614 працівників і у 2020 році кількість працівників досягла максимум – 4 тис. 130 працівників. Середній вік наших працівників становить 36 років. На підприємстві працює дуже багато молоді у віці від 18 до 35 років, і це тішить, що вони обирають роботу на державному підприємстві.

В першу чергу мешканці Прикарпаття цінують стабільність роботи на ВО «Карпати» і те, що вони вчасно отримують заробітну плату.

Працівники ВО «Карпати» забезпечені безкоштовним довезенням, мають часткову компенсацію за харчування, окрім того, для них регулярно проводяться різні заходи, поїздки, конкурси. 

                                                                               1ZAVOD

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: