headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»fasad

      Виробниче об'єднання "Карпати" засноване в 1977 році, як підприємство військово-промислового комплексу під випуск спецтехніки для потреб Міністерства Оборони колишнього Союзу РСР. В даний час підприємство підпорядковане Державному концерну "Укроборонпром". Загальна виробнича площа складає 83398 кв.м (в тому числі площа споруд основного виробництва – 42694 кв.м, допоміжного – 40704 кв.м).

      З метою перепрофілювання та реорганізації виробництва, за останні роки здійснено капітальний ремонт і реконструкцію виробничих приміщень, освоєно цілий ряд нових виробів, серед яких чільне місце займає кабельно-провідникова продукція і електронні компоненти. Освоєно виробництво світлодіодних виробів, металопластикових конструкцій, корпусних меблів і кованих виробів. В результаті додатково створено нові робочі місця. В даний час на підприємстві працює понад 3400 робітників.

     Зросли обсяги виробництва промислової продукції в порівнянні з попередніми роками, понад 90% продукції реалізовується на експорт. Завдяки неухильному дотриманню термінів поставок та високій якості, постійно розширюється номенклатура виробів, яку підприємство експортує іноземним партнерам. Стабільним є фінансове становище підприємства, вчасно і в повному обсязі виплачується заробітна плата та податки до бюджетів всіх рівнів.

       Значна увага надається високій культурі виробництва та якості продукції. В 2008 році виробництво кабельно-провідникової продукції атестоване за міжнародною системою якості ДСТУ ISO 9001:2000. За результатами аудиту підприємство щорічно підтверджує дотримання стандартів цієї системи з оцінкою “відмінно”. В серпні 2011 року підприємство атестовано за міжнародною системою якості ISOTS 16949.

    Кваліфіковані спеціалісти виготовляють світильники з використанням потужних світлодіодів для освітлення магістральних доріг категорій А, В, громадських і виробничих приміщень, чергового, аварійного освітлення у житлово-комунальному господарстві, територій у сільській місцевості. Роботи проводяться із залученням фахівців Київського науково-дослідного інституту інноваційних технологій і енергозбереження в енергетиці. Підприємство надає послуги з обробки металу, виготовляє засоби малої механізації сільського господарства, вироби для активного відпочинку.

     Для потреб працівників працюють медпункт і кафе-їдальня. Адміністрація активно співпрацює з профспілковим комітетом по оздоровленню та організації відпочинку працівників підприємства та їх дітей.

     Запрошуємо потенційних партнерів та споживачів до взаємовигідної співпраці!

                                                                               завод

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: