headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» тісно співпрацює із міським центром зайнятості

100

Державне підприємство ВО «Карпати» тісно співпрацю із міським центром зайнятості.

«Наша плідна співпраця із центром зайнятості розпочалася у 2006 році, коли підприємство почало працювати разом із компанією Делфі. Тоді ми звернулися до центру зайнятості, щоби вони направила нам людей на стажування, а потім на роботу», - розповідає заступник генерального директора з виробництва Євген Баран.

За його словами, щороку підприємство розпочинає нові проекти, а тому завжди є потреба у кадрах, адже завод росте і розвивається. Не винятком став і 2018 рік, адже на ВО «Карпати» розпочинається нове виробництво комплектуючих до автомобілів ŠKODA Rapid.

«Зараз нам потрібні люди на робочі спеціальності, також запрошуємо до співпраці молодих людей із знанням англійської мови, які мають технічну освіту», - розповідає Євген Баран.

Підприємство має, що запропонувати новим працівникам – це офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет та достойну заробітну плату.

«У нас на підприємстві діє безкоштовне довезення працівників, є знижки на харчування та проведення медоглядів для працівників», - розповідає заступник генерального директора.

Про те, що підприємство пропонує хороші умови праці, відзначає і Юлія Вінтоняк, директор Івано-Франківської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості. За її словами, зараз центр зайнятості підшуковує для ВО «Карпати» працівників на 160 вакансій.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: