headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Краще один раз побачити: Знайомтеся, відділ персоналу

1pers

Відділ персоналу, насправді, можна вважати серцем державного підприємства ВО «Карпати», бо саме його фахівці шукають працівників на роботу, приймають їх в штат, відправляють у відпустки, армію, знають про весілля, поповнення у родинах, переводять у різні відділи, організовують свята і звільняють. Одним словом, знають про всі радісні і не зовсім щасливі події у житті кожного працівника.

Саме до фахівців відділу персоналу йдуть, коли в тому чи іншому підрозділі бракує працівників.

«Ми робимо все для того, щоби залучити на роботу нових працівників – проводимо презентації в районах, містах чи селах. Наші працівники спілкуються з потенційними претендентами, розповідають їм про переваги роботи на ВО «Карпати», - і це не тільки офіційне працевлаштування та достойна заробітна плата, яку виплачують без запізнень. Ми пропонуємо всі гарантії, які передбачені чинним законодавством, організовуємо безкоштовне довезення працівників до місця роботи і назад додому. На підприємстві діє сучасна їдальня із демократичними цінами, до речі, частково вартість харчування ми компенсуємо. А ще – на підприємстві діє сучасний медпункт, який забезпечений всіма необхідними ліками. Він особливо зручний для мешканців сіл, які можуть мати проблеми із доступом до кваліфікованого лікаря. Також наші фахівці організовують для працівників корпоративні свята та екскурсії. Одним словом, ми робимо все для того, щоби не просто залучити, а і втримати працівників», - розповідає начальник відділу персоналу ВО «Карпати» Оксана Івасів.

За її словами, насправді робота фахівців відділу персоналу є складною, адже в області, та й зрештою, у всій Україні, є проблеми із набором працівників. Ніде правди діти, багато українців у пошуках кращої долі, змушені покидати свої домівки та виїжджати за кордон.

«Ми намагаємося, як можемо, привабити працівників на наш завод, бо переконані, українці мають працювати в Україні, а не піднімати економіку чужих держав. Ми регулярно ведемо перемовини із нашими іноземними партнерами і доносимо до них інформацію про те, що рівень заробітної плати необхідно поетапно підвищувати. Так, уже досягнуто домовленості про те, що з 1 вересня цього року працівники «Карпат» будуть отримувати більше», - розповідає Оксана Івасів.

Фахівці відділу кадрів безпосередньо працюють зі всіма претендентами, які приходять на підприємство. Вони проводять з кожним із них індивідуальну співбесіду і намагаються підібрати для кожного найкращу вакансію, щоби претендент міг розкритися на новій роботі і проявити максимум своїх навиків. А ще, фахівці відділу кадрів проводять для претендентів тести на уважність, організовують екскурсію заводом, щоби кожен на власні очі міг побачити умови роботи.

«Буквально всі працівники відзначають, що у нас на підприємстві дуже дружня і тепла атмосфера. Не останню роль у цьому грає і те, що у відділі персоналу працює кваліфікований психолог, який допомагає працівникам розібратися із їх проблемами», - відзначає Оксана Івасів і додає, психологу Світлані Мосійчук працівники довіряють і звертаються при потребі до неї за консультаціями.

Начальник відділу персоналу додає, що принцип роботи фахівців – це увага до кожного працівника.

«Нам вдалося створити єдину команду однодумців, які вболівають за результат», - відзначає Оксана Івасів.

Насправді, це, дійсно так. Як говорить фахівець відділу персоналу Любомира Бецала, цей відділ, працює, як єдина команда. Немає такого, щоби хтось виконував тільки свою частину роботи і не допоміг бодай порадою своєму колезі. Любомира Бецал каже, все має бути зроблено ідеально, щоби потім спільно приймати слова подяки від керівників.

Про те, що у відділі кадрів панує хороша атмосфера, відзначає і заступник начальника Оксана Раповець.

«Ми всі, дійсно, як одна сім’я. А все завдяки тому, що наш керівник дуже грамотно організувала роботу. Звичайно, інколи буває зовсім непросто, великі обсяги роботи, проте навіть у такі дні намагаємося знайти щось позитивне, і все налагоджується. По-справжньому люблю свою роботу, бо люблю спілкуватися із людьми», - відзначає Оксана Раповець.

У зв’язку із відкриттям нового проекту із виготовлення комплектуючих до автомобілів ŠKODA Rapid, фахівці відділу персоналу запрошують на роботу нових працівників. Приходьте до нас, переконайтеся, що отримувати задоволення від роботи можна і в Україні!

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: