headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»На ВО «Карпати» відзначили «День машинобудівника»

28 вересня на державному підприємстві ВО «Карпати» відбулися урочистості з нагоди «Дня машинобудівника».

За словами генерального директора ВО «Карпати» Дмитра Втерковського, машинобудування – це важлива галузь, без якої ніхто не може обійтися. Чільне місце серед підприємств машинобудівної галузі займає і ВО «Карпати», про це підприємство добре знають за кордоном.

1dm

Більше того, відзначає Дмитро Втерковський, іноземні партнери настільки високо цінують працівник «Карпат», що навіть пробують переманити їх до себе.

Зараз на підприємстві працює понад три тисячі людей, найближчим часом ВО «Карпати» мають намір працевлаштувати ще понад тисячу осіб.

2dm

«Дякуємо за те, що ви створюєте нові робочі місця, сплачуєте податки. Думаєте про зростання заробітної плати для працівників. Сподіваємося, що скоро із Польщі будуть їздити до нас на заробітки», - відзначив Ярослав Паранюк, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

З нагоди «Дня машинобудівника» були відзначені подяками та грамотами понад 150 працівників підприємства. Окрім того, подарунки отримали наймолодша працівниця заводу – шістнадцятирічна Тетяна Боднар, найстарший працівник – 78-річний Дмитро Лукань та Марія Палійчук, яка найдовше працює на заводі (з серпня 1977 року).

3dm

Окірм того, з нагоди свята генеральний директор державного підприємства ВО «Карпати» Дмитро Втерковський став почесним громадянином Переріслянської ОТГ. Відповідне рішення було прийнято на сесії 28 вересня.

4dm

Більше фото дивіться на сторінці ВО «Карпати» у Фейсбуці.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: