headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Із листопада на ВО «Карпати» чергове підвищення зарплати

З 1 листопада 2018 року на державному підприємстві ВО «Карпати» відбудеться чергове підняття заробітної плати для працівників.

1ll

«Ми взяли на себе зобов’язання зробити все для того, щоби наші працівники отримували достойну заробітну плату і поступово рухаємося у цьому напрямку», - говорить начальник відділу персоналу ВО «Карпати» Оксана Івасів.

Вона нагадала, що підприємство уже підняло заробітну плату працівникам у вересні цього року, і от тепер, чергове зростання, хоча не велике, проте все ж приємне, особливо перед зимовими святами.
«Ми і надалі робитимемо все для того, щоби наші працівники мали не тільки комфортні умови праці, а й отримували по-справжньому достойну заробітну плату», - відзначила Оксана Івасів.

До речі, у зв’язку із відкриттям нового проекту із виготовлення комплектуючих до автомобілів Skoda Rapid державне підприємство ВО «Карпати» запрошує жителів Івано-Франківської області на робітничі спеціальності.

Ми гарантуємо:
- офіційне працевлаштування;
- достойну заробітну плату (7,5 тис. гривень на руки);
- систему бонусів та винагород;
- безкоштовне довезення;
- часткову компенсацію харчування;
- комфортні умови праці;
- цікаве дозвілля.

Ми чекаємо на вас за адресою: місто Івано-Франківськ вул. Галицька, 201. З понеділка по п’ятницю о 8:30 на підприємстві проходять співбесіди для претендентів.

Також ви можете нам зателефонувати і дізнатися інформацію, яка вас цікавить. Наші фахівці нададуть вам консультацію за телефонами 095 214 74 66 або 068 486 49 69

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: