headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»На ВО «Карпати» відбулася зустріч із головами ОТГ та сільськими головами

Державне підприємство ВО «Карпати» вперше провело День відкритих дверей для голів ОТГ та сільських голів, щоби вони змогли побачити та розповісти у своїх громадах про роботу заводу, умови праці та заробітки.

2OTG

Підприємство не просто працює, а і розвивається. На заводі виготовляють понад 2,5 тис. різних видів джгутів, 202 тис. готових компонентів щотижня відправляється замовникам. У минулому році на «Карпатах» було виготовлено продукції на 475 млн. гривень, очікується, що цього року ця цифра виросте до 615 млн. гривень.

Окрім того, на державному підприємстві ВО «Карпати» намагаються зробити все для того, щоби працівники заробляли більше. Після перемовин, які відбулися буквально вчора, досягнуто домовленостей про підвищення заробітної плати уже із листопада. Очікується, що середня заробітна плата на підприємстві складатиме 9 тисяч гривень.

3OTG

Також працівники підприємства мають змогу скористатися безкоштовним довезенням, послугами медпункту, отримати компенсацію за харчування.

Зараз на ВО «Карпати» працює понад три тисячі осіб, проте у зв’язку із відкриттям нового проекту із виробництва складових для автомобілів Skoda Rapid є потреба у нових працівниках. Саме тому підприємство запрошує на роботу в’язальників, операторів верстатів із програмним керуванням, розподілювачів робіт, механіків-налагоджувальників та інженерів.

1OTG

Всім працівникам гарантується офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, комфортні умови праці. Гості підприємства на власні очі змогли переконатися, що у цехах тепло та чисто, а саме підприємство працює над впровадженням нових проектів.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: