headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»На ВО «Карпати» відбувся День відкритих дверей

У п’ятницю, 26 жовтня, на державному підприємстві ВО «Карпати» відбувся День відкритих дверей. Мешканці Прикарпаття, які шукають роботу мали змогу ознайомитися із роботою підприємства, дізнатися про умови праці та заробітну платню.

Оскільки підприємство є державним, тому на ньому дотримуються абсолютно всіх соціальних гарантій, починаючи від офіційного працевлаштування, і завершуючи оплачуваними відпустками та лікарняними.

1dvd

Окрім того, працівників підприємства безкоштовно довозять до місця роботи і назад. Також їм частково компенсують вартість харчування за кожен відпрацьований день у розмірі 25 гривень.

3dvd

«Фактично, кожного року на підприємстві відкривається новий проект. Наші партнери знають, що ми виготовляємо продукцію високої якості і вкладаємося у нові терміни, тому нам довіряють. Цього року ми розпочинаємо новий проект із виготовлення комплектуючих до автомобілів Шкода, тому є необхідність у нових працівниках», - розповідає начальник відділу персоналу ВО «Карпати» Оксана Івасів.

За її словами, підприємство намагається зробити все для того, щоби працівники підприємства окрім достойних умовах праці мали і хорошу платню. Так, працівника «Карпат» із вересня підняли зарплату, чергове підвищення буде проведене із 1 листопада.

2dvd

До речі, щоби стати в’язальником, не потрібен спеціальний досвід роботи, а тільки бажання працювати. На підприємстві нових працівників навчать всього необхідного. Окрім того, ВО «Карпати» пропонує і кар’єрний ріст для своїх працівників. Багато начальників цехів, які сьогодні працюють на заводі, свою роботу починали із посади учня в’язальника.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: