headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»День відкритих дверей. З роботою ВО «Карпати» ознайомилися сільські голови

У п’ятницю, 2 листопада, державне підприємство ВО «Карпати» відвідали голови селищних рад Долинщини, щоби ознайомитися із роботою заводу і в подальшому започаткувати співпрацю.

1dol

«Карпати» - є одним із найбільших підприємств на теренах Прикарпаття. На підприємстві працює понад три тисячі осіб, планується, що до кінця наступного року кількість працюючих складе 4 тис. 200 осіб.

«Менеджмент підприємства працює над тим, щоби працівники отримували достойну заробітну плату. Протягом останніх трьох місяців зарплата на підприємстві зростала двічі. Так, наприклад, з 1 листопада зарплата для працівників зросла ще на 10%. Керівництво заводу завжди ставить питання про те, що працівники повинні заробляти більше, щоби вони не їхали на заробітки за кордон», - говорить начальник відділу персоналу ВО «Карпати» Оксана Івасів.

2dol

Про те, що на підприємстві приділяють значну увагу росту заробітної плати, говорить і директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський.

«Ми хочемо, щоби люди не думали про те, що треба їхати до поляка і збирати полуницю, ми хочемо, щоби вони на місці отримували хорошу заробітну плату», - каже Дмитро Втерковський і додає, що за добру роботу треба мати добру зарплату.

Наразі, середня заробітна плата на заводі становить 8 тис. 300 – 9 тис. гривень на руки. Правда, нові працівники мають бути готові до того, що в перший місяць роботи вони зароблять менше, оскільки працюватимуть, як учні, поки не опанують нюанс роботи.

3dol

Окрім того, каже Оксана Івасів, на підприємстві значну увагу приділяють соціальній складовій – працівників привозять на роботу і відвозять додому автобуси, підприємство частково компенсує робітникам вартість харчування, також на заводі цілодобово діє сучасний медпункт.

Більше фото дивіться на нашій сторінці у Фейсбуці.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: