headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Міський голова Івано-Франківська ознайомився із запуском нового проекту на ВО «Карпати»

Державне підприємство ВО «Карпати» відвідав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. За його словами, місто активно підтримує підприємства, які займаються виробництвом.

2mar

Міський голова ознайомився з запуском нового виробництва із виготовлення складових до автомобілів Skoda. У новому проекті, відзначив начальник виробництва ВО «Карпати» Володимир Герило, буде задіяно майже дві тисячі працівників. Якщо зараз на заводі працює понад три тисячі осіб, то до літа наступного року планується, що їх кількість становитиме близько 4,5 тисячі.

Начальник виробництва каже, що підприємство розвивається і активно нарощує потужність саме завдяки співпраці із компанією APTIV, керівництво якої переконалось, що працівники ВО «Карпати» якісно і у встановлені терміни виготовляють замовлення.

Разом з тим, підприємство дбає і про працівників. За словами генерального директора ВО «Карпати» Дмитра Втерковського, на підприємстві дотримуються всіх соціальних гарантій, які визначені законодавством. Окрім того, на підприємстві створюють максимально зручні умови для працівників, зокрема, велику увагу приділяється комфорту роботи у цехах.

1mar

Про те, що на ВО «Карпати» діють високі соціальні стандарти, відзначив і Руслан Марцінків, також він звернув увагу на те, що підприємство є найбільшим платником податків до міського бюджету.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: