headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» розглядає можливість відкриття філії заводу в Долині

Днями генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський разом із командою працівників та регіональний директор компанії APTIV (Румунія та Україна) Яцек Полак відвідали Долинський район. Мета візиту – дослідити можливість відкриття філії заводу у районі, повідомляє сайт Долинської районної ради.

2dol

Команда ВО «Карпати» разом із заступником голови районної ради Михайлом Лаврівим оглянули приміщення колишньої бавовняно-прядильної фабрики з метою вивчення можливості відкриття там філії ДП ВО «Карпати» й зустрілись з його власником . Делегація детально оглянула приміщення на предмет розташування виробничого, а також побутового, складського та сантехнічного цехів.

Варто відзначити, що керівництво підприємства задоволене станом оглянутого приміщення. Воно підходить для потреб виробництва, запуск якого потребує мінімум вкладень, оскільки залишається облаштувати лише систему вентиляції та відповідне до виробничого процесу освітлення.

В свою чергу голова районної ради Іван Данилів запевнив, що зі сторони влади району буде повна допомога та сприяння у справі відкриття філії ДП ВО «Карпати» в Долині та забезпеченні мешканців Долинщини перспективними робочими місцями.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: