headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»«Карпати» відкриті до спілкування. На заводі відбувся День відкритих дверей

Сьогодні, 9 листопада, на державному підприємстві ВО «Карпати» відбувся День відкритих дверей, який відвідало понад 130 осіб, які шукають роботу.

2lll

«Наше підприємство є відкритим до людей, які шукають роботу. Ми запрошуємо їх на завод, щоби детально розповісти про умови праці на підприємстві, соціальні гарантії, рівень заробітної плати. Також ми показуємо умови праці в цехах, які насправді є комфортними», - розповідає керівник відділу персоналу державного підприємства ВО «Карпати» Оксана Івасів.

Окрім того, менеджмент підприємства робить все для того, аби працівники заробляли більше. Тільки протягом осені на заводі двічі піднімали зарплату.

1lll

«Хто хоче заробити, то отримує дев’ять тисяч гривень на руки», - відзначає генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський.

За його словами, на підприємстві діє широка система бонусів та винагород, безкоштовне довезення працівників та часткова компенсація харчування.

Підприємство запрошує на роботу нових працівників, адже розпочало новий проект із виготовлення складових для автомобілів Skoda. Кожного дня, окрім вихідних, о 8:30 на заводі проходять співбесіди для претендентів.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: