headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» запланувало відкриття філії заводу в Долині

Державне підприємство ВО «Карпати» запланувало відкриття філії заводу в Долині. Наразі підприємство вивчає пропозиції на ринку щодо розміщення майбутніх виробничих приміщень. Окрім того, опрацьовується можливість відкриття нового автобусного маршруту з Долини до підприємства.

1111

Перед тим, як відкрити філію заводу, ВО «Карпати» запрошує долинян попрацювати на підприємстві в Івано-Франківську та отримати необхідні для роботи знання і навики. Згодом, ці люди стануть опорою філії заводу. Планується, що саме серед них вибиратимуть майстрів та бригадирів, які працюватимуть у Долині.

Наразі, на підприємстві відбуваються презентації та екскурсії для мешканців Долини, які планують працевлаштуватися на заводі.

Бажаючі отримати роботу можуть звертатися за більш детальною інформацією у Долинський центр зайнятості, або до представника компанії із питань працевлаштування за телефонами 0506718806, 0995200354.

Нагадаємо, ВО «Карпати» є державним підприємством, тому на ньому дотримуються всіх соціальних стандартів та гарантій, які визначені законодавством.

Ми гарантуємо:
- офіційне працевлаштування;
- достойну заробітну плату (9-12 тис. гривень на руки);
- систему бонусів та винагород;
- безкоштовне довезення;
- часткову компенсацію харчування;
- комфортні умови праці;

-кар’єрне зростання;
- цікаве дозвілля.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: