headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Працівники ВО «Карпати» стали свідками проголошення єдиної помісної церкви

У Софійському соборі в Києві в суботу, 15 грудня, відбувся Об'єднавчий собор українських православних церков, на якому обрали голову єдиної помісної православної церкви в Україні. Ним став митрополит Переяславський та Білоцерківський Української православної церкви Київського патріархату, ректор і професор кафедри біблійних та філологічних дисциплін Київської православної богословської академії Епіфаній.

sobor

Після Об’єднавчого собору президент Петро Порошенко відзначив, що в Україні відбулася історична подія, адже народилася незалежна церква.

«Народилася нова об'єднана і незалежна Українська православна церква. Що це за церква? Це церква без Путіна. Це церква без Кирила. Це церква без молитви за російську владу і російське військо, яке вбиває українців. Але це церква з Богом і Україною», - наголосив Порошенко.

Були свідками такої знаменної події у житті держави і працівники державного підприємства ВО «Карпати», які разом із тисячами вірян молилися на Софійській площі за створення єдиної помісної церкви.

«Люди хотіли поїхати у Київ, щоби стати свідками такої історичної події, - розповідає Наталія Климак, економіст цеху №9. – На площі відчувався дух єднання і було розуміння того, що відбувається велична подія у житті нашої держави».

Про те, що приємно бути в епіцентрі подій, які є знаковими для країни, говорить і працівник відділу персоналу ВО «Карпати» Наталія Устинська.

«Було радісно, що відбулося об’єднання церков в єдину помісну українську церкву. Коли із цією новиною перед людьми виступав президент, то було видно, що він розчулений. Багато людей плакали, коли дізналися про те, що історичне рішення для нашої країни прийняте», - розповідає Наталія Устинська.

Взагалі, додає Василина Гелемей, заступник начальника цеху №5, атмосфера на Софійській площі була неймовірна. Спочатку, каже вона, всі наче завмерли в очкуванні результату, а коли дізналися про створення помісної церкви, то почали радіти.

«У всіх емоції були різні – хтось молився, хтось сміявся, хтось кричав, але ніхто не залишився байдужним», - додала Василина Гелемей.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: