headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Тріумф-2019. ВО «Карпати» отримало відзнаку у номінації «Сумлінний платник податків»

В Івано-Франківську в шістнадцяте відбувся «Тріумф», захід, на якому дякують лідерам економічного прогресу, які допомогли стати місту кращим, допомогли йому розвиватися та ставати комфортним для життя.

Серед тих, кому дякували і державне підприємство ВО «Карпати», яке отримало нагороду у номінації «Сумлінний платник податків».

19999

Як відзначив ведучий церемонії нагородження Богдан Бенюк, Івано-Франківськ – це місто затишне, комфортне, в якому розвивають соціальні проекти, проте для того, аби працювати для людей, потрібні кошти. Тому без податків, які сплачують підприємства, обійтися було би важко. Чільне місце серед платників податків посіло ВО «Карпати». За минулий рік підприємством було сплачено 156,9 млн. гривень податків.

Окрім того, які відзначив міський голова Руслан Марцінків, який, власне і вручав нагороду генеральному директору ВО «Карпати» Дмитру Втерковському, радує те, що підприємство не просто працює, а і розвивається. Зараз «Карпати» працюють над новим проектом та створюють додаткові робочі місця. Міський голова додав, що генеральний директор ВО «Карпати» довів, що у такий непростий час державне підприємство може бути успішним.

«Уклін вам за все», - сказав міський голова, вручаючи нагороду.

Разом з тим, Дмитро Втерковський відзначив, що насправді нагорода «Тріумфу» - це нагорода всього колективу, який разом працює, щоби достягнути мети. За його словами, на підприємстві сформована грамотна і кваліфікована команда, яка робить усе для того, аби підприємство йшло вперед, отримувало нові проекти та збільшувало працівникам заробітну плату.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: