headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»На ВО «Карпати» відбувся круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню охорони праці

У четвер, 2 травня, на державному підприємстві ВО «Карпати» відбувся круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню охорони праці.

11ks

«На підприємстві виконується основний принцип державної політики, як записано ст.4 Закону України «Про охорону праці» - це життя і здоров’я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних умов праці. Відділом було розроблено Положення про проведення оперативного контролю за станом охорони праця і запроваджена 4-х ступенева система контролю», - розповідає начальник відділу охорони праці ВО «Карпати» Дмитро Лукань.

12ks

За його словами, можна впевнено сказати, немає майстра чи начальника структурного підрозділу, який би не проводив відповідні ступені контролю.

13ks

В 2018-2019 роках керівництвом підприємства разом з керівниками структурних підрозділів та профспілковою організацією було проведено відповідну роботу щодо посилення профілактичної роботи із запобігання травматизму та професійних захворювань, і як результат відсутній виробничий травматизм.

14ks

На підприємстві функціонує кабінет промислової безпеки та охорони праці, цілодобово працює медичний пункт, три їдальні. На відповідному рівні були проведені навчання та перевірка знань з питань охорони праці, пожежної безпеки та трудового законодавства посадових осіб, працівників та уповноважених найманими працівниками осіб з питань охорони праці.

На виконання комплексних заходів для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці в 2018 році було заплановано витратити 904 тис. гривень, а витрачено близько 3-х млн. грн.

Проведено ряд заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці та Дня охорони праці в Україні, який святкують щорічно 28 квітня, і за   рекомендацією Міжнародної організації праці проводиться в цьому році під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

До Всесвітнього дня охорони праці та Дня охорони праці в Україні на підприємстві організовано конкурс «Краща уповноважена найманими працівниками особа з питань охорони праці».

Переможцями конкурсу стали уповноважені найманими працівниками особи з питань охорони праці : І місце – ремонтно –механічна дільниця № 6 – уповноважена найманими   працівниками особа з питань охорони праці дільниці   Галько Дмитро Романович (начальник дільниці № 6 – Перегінець І.С., майстер дільниці № 6 - Кусень Б.І, ІІ місце - цех № 8 - уповноважена найманими працівниками особа з питань охорони праці, зміна «С» – Лугова Марія Богданівна,(начальник цеху –Дзюбан Я.С, майстер цеху - Озарко В.І.), ІІІ місце - цех № 2 – уповноважена найманими працівниками особа з питань охорони праці, зміна «В» – Божак Марія Дмитрівна, (начальник цеху – Скобель Р.М. майстер цеху     - Куцій В.П.).

Учасники круглого столу прийняли рекомендації щодо покращення роботи з охорони праці на ДП «ВО «Карпати».

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: