headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» відвідала делегація із китайського міста Наньнін

У четвер, 2 травня, в Івано-Франківськ прибула делегація із китайського міста Наньнін на чолі з міським головою Чжоу Хунбо. Іноземні гості мають намір підписати угоду про партнерство між Івано-Франківськом та Наньніном.

2dk

«В Україні я вперше. Ця країна і ваше місто мені дуже сподобались. Думаю, наша співпраця буде успішною», – зазначив Чжоу Хунбо.

У рамках візиту іноземним гостям вирішили показати все те, чим пишається місто. Серед таких місць визначили і державне підприємство ВО «Карпати».

3dk

«Із підприємств, які є в Івано-Франківську ми вирішили показати китайській делегації державне підприємство ВО «Карпати», оскільки це найбільше підприємство міста, яке є і найбільшим платником податків до міського бюджету, що також засвідчує і перемога у відповідній номінації у конкурсі, що вшановую лідерів прогресу, «Тріумф», - розповідає заступник міського голови Івано-Франківська Олександр Левицький.

1dk

Дійсно, ВО «Карпати» не соромно показувати іноземним гостям, адже це по-справжньому європейське підприємство, на якому працює понад три тисячі працівників. Окрім того, на підприємстві минулого року запустили новий проект із виготовлення кабельно-провідникової продукції до автомобілів Шкода Скала.

Іноземній делегації показали виробничі площі, провели екскурсію цехами.

Як відзначив генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський, підприємство готове працювати з новими партнерами, в тому числі і з Китаю.

«Ми маємо землю, виробничі площі, людей, які готові працювати», - відзначив Дмитро Втерковський і додав, що підприємство має високу репутацію у іноземних партнерів, з якими зараз працює.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: