headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» у рамках Дня відкритих дверей відвідали майже 300 людей, які шукають роботу

У п’ятницю, 31 травня, державне підприємство ВО «Карпати» відвідали майже триста осіб із одинадцяти районів Прикарпаття, які знаходяться у пошуку роботи. Більша частина із них знаходиться на обліку у центрах зайнятості.

cz1

До речі, за словами директора обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка, у центрів зайнятості налагоджена хороша співпраця із ВО «Карпати», адже підприємство потребує нових працівників, саме тому може допомогти у працевлаштуванні тим людям, які шукають роботу.

«Великим позитивом є те, що підприємство надає працівникам повних соціальний пакет – оплачує лікарняні, здійснює безкоштовне медичне обслуговування, компенсує вартість харчування», - відзначає Василь Цимбалюк.

Окрім того, розповідає генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський, підприємство пропонує достойну заробітну плату на рівні 9 тисяч гривень, і це не межа, можна заробити і більше, адже на підприємстві діють погодинна система оплати праці та встановлені норми виробітку, також є система бонусів та винагород.

cz2

Станом на сьогодні на підприємстві працює 3,8 тисячі працівників, розповідає керівник відділу персоналу Оксана Івасів. У зв’язку із виходом на нові потужності із виготовлення кабельно-провідникової продукції для проекту Шкода Скала та Опель, уже із першого червня підприємство матимете двісті нових вакансій.

В першу чергу «Карпати» потребують в’язальників схемних джгутів та операторів верстатів з програмним керуванням. Спеціальних кваліфікаційних вимог для кандидатів немає, адже на підприємство має потужну навчальну базу.

 

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: