headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» організувало екскурсію для працівників і їх дітей на «Карпатський трамвайчик»

Державне підприємство ВО «Карпати» із нагоди Дня захисту дітей організувало екскурсію для працівників та їх дітей на «Карпатський трамвайчик», яка потім плавно перейшла у сімейний відпочинок на природі.

«Наше підприємство підтримує сімейні цінності. Ми вважаємо, що батьки, якими би зайнятими вони не були на роботі чи вдома у господарстві, повинні знаходити час, щоби провести його із дітьми, бо саме діти – є тим найдорожчим, що у нас є», - розповідає генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський.

2 ktr

Поїздка на «Карпатський трамвайчик» була організована профспілкою заводу та відділом персоналу, і для членів профкому була абсолютно безкоштовною. На екскурсію зголосилось поїхати близько сотні дорослих із дітьми.

«Наш відділ завжди підтримує проведення таких заходів на заводі, оскільки вони сприяють встановленню дружньої атмосфери та допомагають якісно відпочити від повсякденних клопотів», - говорить керівник відділу персоналу ВО «Карпати» Оксана Івасів.

1ktr

Щоби діти не нудьгували після екскурсії, фахівці відділу персоналу організували для них цікаві конкурси разом із невеличкими подарунками.

«Що може бути краще, як дитяча усмішка? Я думаю, що у цьому переконалися абсолютно всі наші працівники, які зголосилися поїхати на екскурсію. Ми зробити все можливе, щоби нікому не було нудно. До речі, активну участь у конкурсах приймали не тільки діти, а і їх батьки», - відзначила заступник начальника відділу персоналу Оксана Бринецька.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: