headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» підняло зарплату для працівників робітничих професій

Державне підприємство ВО «Карпати» з 1 серпня 2019 року піднімає на 10% зарплату для працівників робітничих професій. Середня зарплата на заводі становитиме 9 тис. гривень на руки.

1ll

Ми розуміємо, що працівникам хотілося би отримувати більше грошей, і робимо все для того, аби знайти фінанси для підвищення зарплати. Направду, в сьогоднішніх умовах це зробити не так уже і просто, проте топ-менеджмент постійно шукає можливості, щоби працівники нашого підприємства мали достойну зарплату.

Разом з тим, підприємство дбає, щоб працівники мали комфортні умови праці, могли безкоштовно скористатися довезенням на роботу, отримували робочий одяг.

Для багатьох – це, можливо, і не суттєві переваги, проте мова йде про кошти, які витрачає підприємство, і хто би що не говорив, але дозволяє працівникам заощаджувати власні кошти навіть на те, аби добратися до місця роботи. І в місяць це не така уже і маленька сума. Окрім того, хочемо нагадати, що ми компенсуємо нашим робітникам вартість харчання (25 гривень на день) не залежно від того, чи їдять вони у їдальні, чи приносять їжу з собою.

Для працівників підприємства організовуються різні заходи, свята та безкоштовні екскурсії, проводяться розіграші цінних подарунків.

Ми цінуємо кожного і хочемо, щоби наші працівники у себе вдома заробляли достатньо, не їхали на заробітки, залишаючи своїх рідних. Саме тому, ми і надалі робитимемо все для того, щоби зарплати у працівників підприємства були як у Європі, але для цього потрібен час.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: