headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» дбають про довколишнє середовище

 

11aydutek

Державне підприємство ДП «ВО «Карпати» усвідомлює соціальну відповідальність та впроваджує політику мінімізації негативного впливу від діяльності підприємства на природне навколишнє середовище. Минулого року в нас відбувся сертифікаційний аудит екологічного менеджменту на відповідність міжнародному стандарту ISO14001:2015 та підприємство заслужено отримало відповідний сертифікат. Вчора на підприємстві відбувся перший наглядовий аудит, якій завдяки наполегливій роботі всієї команди пройшов на «відмінно». Аудитор був приємно вражений результатами роботи.

З метою періодичного контролю за використанням електроенергії під час перерв та роботи промислових кондиціонерів і систем опалення відповідно у літній та зимовий періоди у всіх структурних підрозділах розпорядженнями призначені відповідальні особи. Разом з проведенням модернізації електромереж, утепленням зовнішніх стін будівель, перевіркою та поновленням ізоляції трубопроводів, заміною вікон на металопластикові та люмінесцентних ламп на світлодіодні, роботою всієї команди підприємства був досягнутий результат у зменшенні використання електроенергії за звітній період на 6,3% та газу на 1% на людину. на підприємстві почали використовувати миючі засоби, що мають меншу концентрацію фосфатних складових

Особливо ефективно була організована робота всього персоналу щодо сортування відходів від діяльності підприємства. Для оптимізації процесу всі робочі місця були забезпечені різнокольоровою тарою, обладнана згідно вимог законодавства та введена в експлуатацію площадка для тимчасового зберігання відходів.

Одним словом, підприємство проводить такі заходи, які дозволяють зменшити негативний вплив на екологію та заощадити природні ресурси. У цьому плані «Карпати» діють як провідні міжнародні компанії, які активно працюють над тим, щоби зберегти навколишнє середовище.

  

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: