headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Скорочень не буде! ВО «Карпати» домовилося про запуск нового проекту

Державне підприємство ВО «Карпати» успішно відновило роботу у час карантину. Зараз працівники заводу задіяні на проектах із виробництва кабельно-провідникової продукції для проектів Skoda і Audi.

SK

«На підприємстві створені всі умови для безпечної роботи. Перед її початком були продезінфіковані всі внутрішні та зовнішні площі заводу. Для працівників закуплені засоби індивідуального захисту – маски, рукавички, дезінфектори для рук. Де можливо, встановлені перегородки, щоби убезпечити працівників. Також нанесені розмітки для збереження соціальної дистанції. Приміщення підприємства регулярно прибираються, для цього навіть закуплена спеціальна техніка. Також, прийнято рішення всім працівникам проводити температурний скрінінг і допускати до роботи тільки тих працівників, які здорові», - розповідає генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський.

За його словами, підприємство закупило для працівників майже 100 тис. масок, та понад 10 тис. пар рукавичок. Загалом, ВО «Карпати» витратили 4,5 млн. гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту працівників, дезінфікуючих засобів, спеціальної техніки для прибирання приміщень.

«Звісно, у цих непростих умовах працівники переживають, чи буде на підприємстві скорочення. Хочу вас запевнити, скорочення на заводі не буде. Підприємство під час карантину зуміло досягти домовленостей із нашими іноземними партнерами про відкриття нового проекту із виробництва кабельно-провідникової продукції», - відзначив Дмитро Втерковський.

У новому проекті, який розпочне роботу наприкінці липня – на початку серпня буде задіяно 600 працівників, загалом на підприємстві працюватиме чотири тисячі робітників. На даний момент на підприємстві проводяться підготовчі роботи для запуску нового проекту.
«Ми розуміємо, що у цей непростий час наші працівники дорожать роботою. Тому ми все робимо для того, щоби вони і надалі були нею забезпечені, мали стабільну заробітну плату та всі передбачені законодавством соціальні гарантії. Ми дорожимо кожним працівником і зацікавлені в тому, щоби зберегти колектив», - говорить генеральний директор ВО «Карпати».

За його словами, є працівники, які на даний момент не задіяні в роботі підприємства. Проте їх не звільняють.

«Ці працівники знаходяться у простоях із збереженням дві третіх від базової зарплати. До речі, ті наші працівники, які зараз знаходяться на обліку у центрах зайнятості при бажанні зможуть повернутися на завод, коли відкриється новий проект. Ми завжди раді людям, які у нас працювали», - додав генеральний директор.

Дмитро Втерковський закликав працівників заводу не панікувати, не вірити плітками і бути впевненими у тому, що як би не складалася ситуація в Україні чи світі, менеджемент ВО «Карпати» все зробить для того, аби працівники відчували себе захищеними і мали роботу.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: