headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» не тільки зберегло робочі місця, а і працює над залученням нових проектів

Насправді, і в Україні підприємство може бути успішним, залучати іноземні інвестиції та стабільно працювати, про це під час візиту на державне підприємство ВО «Карпати» відзначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

z1111

«ВО «Карпати» - це найбільший платник податків до бюджету міста. І це ми особливо відчули під час пандемії коронавірусу. Ми переживали, що у зв’язку із ситуацією, яка склалася у світі, будуть скорочення, але підприємство зуміло не тільки зберегти робочі місця. Завод розвивається», - говорить Руслан Марцінків.

Дійсно, за словами генерального директора державного підприємства ВО «Карпати» Дмитра Втерковського, підприємство провело перемовини з іноземними партнерами та домовилося про відкриття нового проекту у серпні-вересні, на якому працюватимуть 600 працівників. За його словами, завод дуже добре знають за кордоном і відзначають високу якість продукції. Саме тому довіряють йому нові проекти.

Дмитро Втерковський відзначив, що підприємство ніколи не стоїть на місці, а шукає нові проекти, нових партерів та нові можливості для працівників, які мають змогу працювати на заводі, стабільно отримувати зарплату та користуватися всіма соціальними гарантіями, передбаченими законодавством.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: