headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Не тільки смачно, а і безпечно. Їдальні ВО «Карпати» ретельно дотримуються усіх вимог МОЗ

Особливу увагу на державному підприємстві ВО «Карпати» приділяють умовам харчування працівників. В першу чергу розроблені графіки обідів для працівників кожного цеху, щоби уникнути черг в їдальнях і зробити прийом їжі максимально безпечним і комфортним.

idalna

За словами завідувача їдальні Лесі Горбейчук, всі працівники їдальні працюють у захисних костюмах, респіраторних масках та окулярах. Лінія роздачі, каса і барні стійки облаштовані захисним склом для того, щоб не було прямого контакту з відвідувачами.

Окрім того, для потреб їдальні була придбана спеціальна посудомийна машина для дезінфекції посуду.

«Оскільки ми використовуємо багаторазовий посуд, він має проходити термічну обробку при 90 градусів», - додає завідувачка їдальні і запевняє, харчуватися в їдальні абсолютно безпечно.

Підтверджують високий рівень організації харчування і самі працівники. Кажуть, впевнені у тому, що у їдальні не тільки смачні страви, а і все зроблено для того, щоби прийом їжі був безпечним, а це, в сьогоднішніх реаліях, надзвичайно важливо.

 

Більше фото дивіться на нашій сторінці у Фейсбуці.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: