headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» заявило про спробу рейдерського захоплення автомобільної стоянки

Державне підприємство ВО «Карпати» заявляє про спробу можливого рейдерства зі сторони третіх осіб, які поставили за мету заволодіти державним майном, яким користується підприємство. Такі дії, які прямо суперечать закону, можуть становити загрозу не тільки подальшому розвитку підприємства, а і приведуть до зриву проектів, реалізацію яких ДП «ВО «Карпати» запланувало у найближчий час. Як результат, місцевий і державний бюджет недоотримають надходжень, а частина працівників змушена буде шукати роботу і претендувати на допомогу від держави через центри зайнятості.

preska2

Мова йде про те, що приватна особа намагається заволодіти автомобільною стоянкою, на якій зупиняється 35 автобусів підприємства, що займаються довозом працівників до місця роботи і назад додому, а також знаходиться приватний транспорт працівників під час роботи. У разі втрати автомобільної стоянки, підприємство змушене буде відмовитися від довозу працівників, а це приведе до того, що вони почнуть масово звільнятися. Працівники неодноразово підкреслювали, що саме довезення до місця роботи стало ключовою перевагою у виборі місця роботи. Вони відверто заявляють, у разі відміни довезення, змушені будуть писати заяви на звільнення. І в цьому немає нічого дивного, адже зміни на заводі починаються дуже рано (перша зміна розпочинає роботу о 7 год. ранку) і завершуються дуже пізно (друга зміна завершує роботу о 12 год. ночі), при всьому своєму бажанні працівники не зможуть добратися до роботи вчасно через відсутність належного транспортного сполучення. Всі вони підкреслюють, роботою на заводі дорожать. Працівники налаштовані настільки рішуче, що готові виходити на безтермінові акції протесту, щоби захистити своє право на працю, адже у час економічної кризи ВО «Карпати» чи не єдине підприємство в області, яке працює, вчасно виплачує заробітну плату та надає повний соціальний пакет.

Масове звільнення працівників приведе до того, що підприємство не зможе виконувати взяті на себе перед іноземним партнером зобов’язання. Як наслідок, втратить замовлення і змушене буде зупинитися. Одним словом, втрата автомобільної стоянки приведе до того, що таке велике підприємство, яке пережило не одну кризу, просто припинить своє існування.

preska1

Довідка

На ДП ВО «Карпати» працює близько 4 тис. працівників. 3700 працівників щодня користується послугами довезення. Наприклад, з Тисменицького напрямку підприємство довозить 1430 працівників, з Галицького – 578, з Калуського – 514, з Надвірнянського – 266 та ін.

Дохід підприємства від реалізації товарів за 2,5 роки склав 1567,3 млн. гривень. З нього сплачено 449,4 млн. грн. податків, в тому числі 107,6 млн. гривень до місцевого бюджету.

За період співпраці з компанією APTIV виділено 5050 тис. євро або 151,5 млн. гривень на відновлення виробничих площ. З них на облаштування автомобільної стоянки та прилеглої території витрачено 5905,3 тис. гривень. Стоянка облаштована за всіма вимогами безпечної висадки та посадки пасажирів і є важливою частиною інфраструктури підприємства.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: