headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» розпочало набір працівників на новий проєкт для Opel Insignia

У зв’язку із відкриттям нового проєкту із виготовлення кабельно-провідникової продукції до автомобілів Opel Insignia державне підприємство ВО «Карпати» розпочало набір працівників на робітничі спеціальності.

OPIN

За словами начальника відділу персоналу та ОРД Оксани Івасів, підприємство планує працевлаштувати близько 700 нових працівників, які будуть працювати на новому проєкті.

«Ми змушені працювати у складний час пандемії коронавірусу, тому, щоби убезпечити теперішніх і майбутніх працівників, ми облаштували за всіма рекомендаціями міністерства охорони здоров’я спеціальне приміщення, де відбуваються зустрічі із претендентами на роботу. Окрім того, щоби уникнути великого скупчення людей, співбесіди із претендентами проходять за попереднім записом у відділі персоналу», - розповідає Оксана Івасів.

Також вона додає, що всі претенденти на роботу заповнюють спеціальні декларації здоров’я.

До речі, Оксана Івасів каже, що насправді у співбесідах, які завжди проводять для майбутніх працівників, немає нічого страшного.

«Їм розповідають про роботу на підприємстві та умови праці. Також претенденти проходять невелике тестування, тобто все – просто», - додає Оксана Івасів.

Нагадаємо, що співбесіди проходять щодня, окрім вихідних, о 8:30 та 13:30. Проте на них попередньо необхідно записатися у відділі персоналу за телефонами 95 214 74 66 або 068 486 49 69.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: