headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Заява ВО «Карпати» із приводу роботи підприємства під час епідемії COVID-19

Державне підприємство ВО «Карпати» уже майже рік ефективно працює в умовах пандемії COVID-19. Підприємство дбає про безпеку кожного працівника:

– регулярно проводиться дезінфекція всіх приміщень, обладнання та автобусів;

- працівники забезпечені масками, при цьому проводиться щоденний моніторинг того чи правильно працівники їх носять;

- протягом зміни проводиться контроль температури працівників;

- працівники зберігають соціальну дистанцію, там, де її дотриматися важко, встановлені спеціальні захисні екрани;

- нанесена спеціальна розмітка, для того, щоби працівникам було простіше зберігати соціальну дистанцію;

- щодня працівникам розповідають про те, як вберегтися від коронавірусу.

Завдяки всім цим заходам та сумлінності працівників, які з розумінням ставляться до виконання всіх карантинних вимог, захворюваність на заводі на COVID-19 та гострі респіраторні вірусні захворювання знижується. Станом на сьогоднішній день на коронавірус хворіє 31 працівник підприємства. При цьому загальна кількість працівників ВО «Карпати» становить близько 4,5 тис.

1111KKKKK

У час дії так званої «червоної зони» на роботу виходять тільки ті працівники, робота яких потрібна для того, щоби працювали конвеєри. Особливо хочемо звернути увагу, що година простою лінії коштує підприємству 18 тис. євро. Справа у тому, що державне підприємство ВО «Карпати» має підписані міжнародні контракти і виготовляє кабельно-провідникову продукцію до автомобілів таких марок як Skoda, Audi, Opel. Заводи цих компаній продовжують роботу в Європі. Якщо ВО «Карпати» порушить умови виконання контрактів, то змушене буде виплатити багатомільйонні штрафні санкції, і таким чином поставити під загрозу отримання працівниками заробітної плати. До речі, у минулому місяці ВО «Карпати» виплатило своїм працівникам 50 млн. гривень зарплати.

Також хочемо підкреслити, що державне підприємство ВО «Карпати» щомісяця сплачує близько 20 млн. гривен різних податків та зборів. Також у минулому році підприємство сплатило 9,6 млн. гривень військового збору та 5,5 млн. гривень у якості зарплат військовим, адже частина наших працівників проходить службу в армії, і саме ВО «Карпати» виплачує їм зарплати. Станом на сьогодні 43 працівники проходять службу у Збройних силах України.

Останні події доводять, що епідемія коронавірусу не завершиться ні сьогодні, ні завтра, і з цим треба вчитися жити. Ми – навчилися. Ми не можемо дозволити собі зірвати виконання контрактів із міжнародними партнерами, залишити наших працівників без роботи, без зарплати і без засобів до існування, тим більше знаючи, що на підприємстві працюють цілими сім’ями. Ми свідомі того, що з наших податків підтримується також і медична галузь та лікарні.

Бажаємо кожному здоров’я. Україна багато всього подолала, подолає і COVID-19.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: