headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Маємо чим пишатися. ВО «Карпати» показало добру динаміку розвитку у минулому році

Незважаючи на пандемію коронавірусу ВО «Карпати» працювало у 2020 році з хорошими показниками. Наприклад, у минулому році підприємством було виготовлено продукції на суму майже 696 млн. гривень. Чистий прибуток склав трохи більше 7 млн. гривень.

Окрім того, вчасно і в повному обсязі виплачується заробітна плата та всі податки. На даний час середня зарплата працівників складає 10 тис. 259 гривень.

1ZAVOD

Державне підприємство ВО «Карпати» є найбільшим платником податків в Івану-Франківську. Наприклад, за минулий рік завод сплатив 201 млн. 110 тис. гривень усіх податків та зборів.

На підтримку армії протягом минулого року підприємством сплачено 6,7 млн. гривень військового податку, а також 5,7 млн. становили витрати підприємства на зарплату військовослужбовців.

ВО «Карпати» дотримується всіх соціальних гарантій, зокрема, також організовано довіз працівників 44 автобусами. У минулому році підприємство витратило на довезення працівників 34,1 млн. гривень. Окрім того, майже 14 млн. гривень становили доплати на харчування робітників.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: