headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Відбувся турнір з міні-футболу серед працівників ВО «Карпати» з нагоди Дня Незалежності

У неділю, 29 серпня, відбувся турнір з міні-футболу серед працівників державного підприємства ВО «Карпати», присвячений 30-й річниці Дня Незалежності України.

У турнірі взяли участь вісім команд.

«Міні-футбол – це найпопулярніший вид спорту серед працівників державного підприємства ВО «Карпати». Завод має свою футбольну команду, яка регулярно бере участь у змаганнях різного рівня. Саме тому, і було прийняте рішення організувати турнір з міні-футболу між командами підрозділів», - розповідає голова профкому ВО «Карпати» Ігор Вальнюк.

1fytbol

Насправді, навіть на перший погляд не дуже хороша погода, не змогла зіпсувати свято як учасникам турніру, так і глядачам.

«Воля до перемоги, до змагань притаманна всім працівникам ВО «Карпати». Вони вміють як добре працювати, так і відпочивати. Окрім того, хочу відзначити, що колектив підприємства надзвичайно патріотичний, для нас всіх День Незалежності – це не просто слова. Саме тому, так багато працівників відгукнулися на пропозицію взяти участь у турнірі», - відзначив начальник виробництва ВО «Карпати» Володимир Кицька.

3fytbol

У завзятій боротьбі третє місце у турнірі виборола команда цеху №5, друге місце – у збірної команди цеху №2 і цеху №3. І переможцями турніру стала команда відділу якості.

«Хочу подякувати всім за турнір  і за те, що незважаючи на погоду, ви показали, хто є найсильнішим», - відзначив під час нагородження команд генеральний директор державного підприємства ВО «Карпати» Дмитро Втерковський.

2fytbol

Всі учасники турніру були нагороджені подяками, а команди-переможці – кубками та грошовими винагородами.

Більше фото дивіться на нашій сторінці у Фейсбуці. 

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: