headernewnew

 

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Ліза Паштетник: Просто не уявляю, як би я могла працювати десь в іншому місці

Оператор Ліза Паштетник працює на державному підприємстві ВО «Карпати» понад 30 років. Каже, що на завод прийшла ще у 1984 році на практику, коли вчилася у радіотехнічному училищі. В той час, каже пані Ліза тут виготовляли воєнну продукцію.

Жінка розповідає, що за час її роботи завод переживав важкі часи. Були роки, коли не мали замовлень і були борги по зарплаті.

1pashtetnyk

«Але коли директором на завод прийшов Дмитро Дмитрович Втерковський, ситуація почала змінюватися на краще. Ми пішли в будівельну бригаду і готували місце для нового цеху під виробництво кабельно-провідникової продукції. В той час робила світильники, радіоприймачі, а потім пішла на конвеєр», - розповідає Ліза Паштетник.

За її словами, ВО «Карпати» з часом дуже змінилося і стало сучасним підприємством, на якому дбають про працівників.

«Колись на роботу я їхала поїздом, а тепер автобус возить працівників. Зараз нам доплачують за харчування. В цехах чисто і тепло. Пам’ятаю ми зимою ходили на роботу на дев’яту годину, бо нічого не опалювалось, тепер такого немає», - говорить пані Ліза.

За її словами, на роботі її все влаштовує і якщо трапляються простої, то для неї – це не проблема.

«За цей час в хаті можна щось зробити. Тому мені нормально, - каже жінка, і додає – гірші часи підприємство вже пережило».

Жінка розповідає, що на заводі її тримають не тільки добрі умові праці, а і надзвичайно дружній колектив.

«Лишилися працівники з тих часів. Ми дружимо, ходимо на дні народження один до одного, знаємо все про дітей, були в них на весіллі. Просто не уявляю, як би я могла працювати десь в іншому місці. Тому я і далі працюю на «Карпатах», - говорить Ліза Паштетник.  

ДП "ВО "КАРПАТИ"

 

Ми в соціальних мережах: