headernewnew

 

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Дмитро Втерковський: Треба прислуховуватися до рекомендацій лікарів. Вакцинація може врятувати життя

У п’ятницю, п’ятого листопада, ще 246 працівників державного підприємства ВО «Карпати» отримали другу дозу вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Серед них і генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський.

1DDD

«Я вважаю, що треба прислуховуватися до рекомендацій лікарів, а вони кажуть, що вакцинація може врятувати життя. Доведено, що люди, які отримали два щеплення, навіть якщо і хворіють на коронавірус, то переносять його легше», - говорить Дмитро Втерковський.

За його словами, після першого щеплення вакциною Comirnaty він не мав жодних ускладнень – ні температури, ні загальної слабкості.

«Не потрібно боятися щеплення. Весь цивілізований світ використовує вакцини, які здатні допомогти», - відзначає генеральний директор ВО «Карпати».

Він говорить, що підприємство дослухається до бажань працівників, замовляє ті вакцини, якими вони хочуть щепитися.

«На сьогодні 70% колективу підприємства отримали одну або дві дози вакцини від коронавірусу. Але роз’яснювальна робота триває. І я думаю, що уже скоро ми досягнемо позначки у 80%», - відзначив Дмитро Втерковський. 

ДП "ВО "КАРПАТИ"

 

Ми в соціальних мережах: