headernewnew

 

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Юрій Хачко: На «Карпатах» я зустрів свою долю

Юрій Хачко працює на державному підприємстві ВО «Карпати» з 2013 року. Тут він зустрів своє кохання. Розповідає, що коли працював бригадиром на бандажі до нього перевели працювати дівчину Ніну, бо на попередніх позиціях у неї не зовсім все виходило, і вона дратувалась.

1Xachko

«Прийшла дівчинка така симпатична. Думаю, приглянуся до неї», - посміхається Юрій, і додає, що вона на новій позиції стала старатися, у неї все виходило.

Пригадує, що одного разу вони із колективом відпочивали у барі. В атмосфері невимушеного і неформального спілкуванні, Юрій та Ніна роззнайомилися краще і додому вже поверталися разом. Потім було перше офіційне побачення в кав’ярні, а далі хлопець почав планувати освідчення.

«Я зробив пропозицію на День закоханих, перед цим купив заручальну каблучку. Ми гуляли Івано-Франківськом і прийшли в центр. Там було встановлено серце. От там я і став на коліно і запропонував Ніні одружитися. Було видно, що вона була вражена, бо я ніяк не давав їй зрозуміти, що планую робити пропозицію. Люди довкола почали плескати. Врешті Ніна сказала: «Так», - пригадує Юрій.

Після цього пара почала планувати одруження. Юрій на деякий час поїхав на заробітки, там дізнався про те, що його кохана носить під серцем дитину. Від моменту зустрічі і до самого весілля пройшло трохи більше року.

Зараз Юрій та Ніна виховують дворічну Ніколь і безмежно щасливі, що зустріч на «Каратах» для них стала доленосною. 

ДП "ВО "КАРПАТИ"

 

Ми в соціальних мережах: