headernewnew

 

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Ірина Лисаник: На «Карпатах» мені подобається стабільність

Ірина Лисаник працює на державному підприємстві ВО «Карпати» три з половиною роки. Розповідає, що як тільки прийшла на завод, робота їй видалася складною.

1LYSANYK

«Перед цим я підпрацьовувала на пекарні. А тут зовсім інша специфіка. Думала, що не зможу працювати на заводі. Але мене підтримали, навчили. Десь пішло два-три тижні на те, щоби я зрозуміла, що і як робити. А потім все пішло. До того ж мені тут дуже подобалося. Я живу під Калушем, коли прийшла на завод, то мені здалося, що тут – Америка: кілька кафе, їдальня, кавомати на кожному поверсі, всюди чисто і тепло», - пригадує жінка.

За її словами, вона пропрацювала на заводі рік, а потім звільнилася, бо чоловік їхав на заробітки в Чехію. Ірина вирішила приєднатися до нього.

«Не все так з медом за кордоном. Треба тяжко працювати. Та й наші діти за нами дуже сумували, тому ми повернулися», - розповідає пані Ірина.

Після заробітків жінка знову прийшла працювати на «Карпати».

«Мені тут подобається, бо є стабільність. Я точно знаю, коли буде аванс і получка, можу планувати свої витрати. Плюс маю оплачувані лікарняні і відпустку на дітей. До того ж мені дуже підходить робота по змінах. Коли я працюю в другу зміну, то першу половину дня можна запланувати для вирішення поточних питань – сходити, наприклад, до лікаря з дітьми чи відвідати їх у музичній школі. Це – дуже зручно, не треба ні у кого відпрошуватися», - відзначає жінка.

Разом з тим, каже, що і без курйозних ситуацій не обходиться.

«Після нічної зміни треба лягти відпочити. Так от, моя дитина ходить у підготовчий клас. Вчителька розпитувала дітей, що люблять робити їх мами. Одні казали, що їх мама любить їсти варити, інші, що мама любить пекти, а моя сказала, що мама любить спати. Коли вчителька це розповідала на зборах, то було трохи соромно. Але насправді, працюють по змінах багато людей – і рятувальники, і лікарі, і це – нормально, що їм треба потім час на сон», - говорить пані Ірина.

За її словами, на «Карпатах» вона знайшла справжніх друзів.

«Нас є чотири подруги. Ми – разом всюди, разом проводимо час, ходили на весілля до однієї з них. Насправді, на «Карпатах» у мене супер колектив, мені все тут подобається, тому продовжую тут працювати», - додає Ірина Лисаник. 

ДП "ВО "КАРПАТИ"

 

Ми в соціальних мережах: