headernewnew

 

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»На ВО «Карпати» говорили про інвестиційну привабливість Прикарпаття

У четвер, 9 грудня, на державному підприємстві ВО «Карпати» відбулося спільне засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради та координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Як відзначив головуючий на засіданні Василь Стригунець, було прийняте рішення проводити такі зустрічі «ближче до народу», щоби мати змогу ознайомитися із специфікою роботи різних підприємств. Цього разу для зустрічі було вибране ВО «Карпати» тим більше, що тема засідання актуальна і для підприємства – інвестиції та поліпшення інвестиційного клімату на Прикарпатті.

1RADA

Як відзначив генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський, підприємство має іноземного партнера, компанію APTIV, і знаходиться на високому рахунку у іноземців, оскільки підприємство організувало роботу на високому рівні із дотриманням всіх вимог.

До речі, за словами Володимира Поповича, заступника директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, Івано-Франківська область займає одне із провідних місць в Україна за рівнем інвестиційної привабливості. За обсягами іноземних інвестицій на одного жителя області займає 5 місце в країні. Зокрема, станом на 30 червня в область надійшло 604,8 млн. доларів інвестицій – це трохи більше 445 доларів на одну особу.

За словами Поповича, дуже важливо показувати інвесторам приклади роботи успішних підприємств, щоби вони вкладали кошти в розвиток бізнесу на Прикарпатті. Одним із таких підприємств, відзначає він, є і ВО «Карпати». 

ДП "ВО "КАРПАТИ"

 

Ми в соціальних мережах: