headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Огляд-конкурс Кращий майстер

20171020 163827

Огляд-конкурс «Кращий майстер з питань створення безпечних умов праці для успішного виконання виробничих завдань»

         На Державному підприємстві «Виробниче об’єднання «Карпати» був оголошений огляд-конкурс «Кращий майстер з питань створення безпечних умов праці для успішного виконання виробничих завдань».

         Згідно умов огляду-конкурсу визначалось 1,2 та 3 місця серед майстрів цехів з нагородженням грамотами та грошовими преміями.

         Для визначення переможців серед майстрів враховувалась робота, яка проводиться майстром зміни для створення безпечних умов праці – це проведення навчання та інструктування працівників з охорони праці, виконання приписів служби охорони праці та контролюючих органів, якість проведення першої ступені оперативного контролю за станом охорони праці, забезпеченість працюючих спецодягом та спецвзуттям, стан культури виробництва. Крім цих показників враховувалось виконання планових показників виробництва продукції, якість робіт, стан трудової дисципліни, робота з персоналом.

         Комісія з проведення огляду-конкурсу під головуванням генерального директора Дмитра Втерковського підбила підсумки й визначила переможців огляду конкурсу «Кращий майстер з питань створення безпечних умов праці для виконання виробничих завдань.

         Переможцями визнані майстри цехів № 4 - Козакевич Л.Я., № 3 – Стельмах І.М. та Кузьмінська О.П., які зайняли відповідно 1, 2 та 3 місця та нагороджені грамотами та грошовою премією.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: