headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Завжди відкриті до спілкування. На ВО «Карпати» відбулася екскурсія для осіб, які знаходяться на обліку у центрі зайнятості

114

У середу, 21 березня, на державному підприємстві ВО «Карпати» відбулася ознайомча екскурсія для осіб, які знаходяться на обліку в Івано-Франківському міському центрі зайнятості та шукають роботу. Їм розповіли про вакансії, які є на підприємстві та умови праці, а також провели екскурсію заводом.

 Наразі підприємство запрошує на роботу в'язальників схемних джгутів, операторів верстатів з програмним керуванням, розподілювачів робіт, завідувача медпунктом та начальника організаційно-розпорядчого бюро.

Працівники робітничих професій працюють за восьмигодинним робочим днем у дві або три зміни. Передбачена доплата у розмірі 20% від посадового окладу за вечірні зміни та 35% - за нічні. Працівники отримують достойну заробітну плату, окрім того, передбачається, що з 1 квітня, вона зросте. Також на підприємстві діє система бонусів та винагород.

 1

Всі трудові гарантії, які передбачає трудове законодавство, на підприємстві дотримуються, в тому числі надаються додаткові оплачувані відпустки працівникам різних категорій.

 

На території заводу працює сучасний медпункт, є кафе-їдальня із демократичними цінами, працівників із районів безкоштовно довозять автобусами на роботу.

3

ВО «Карпати» - це стабільне підприємство, яке в тому числі, виготовляє електрокабельну продукцію для провідних автомобільних концернів Європи. Окрім того, уже восени планується відкриття нового проекту по виготовленню електрокабельної продукції для автомобілів «Шкода».

 

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: