headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Робота на заводі цікава. ВО «Карпати» взяло участь у заході «Майстерня професій»

dity1

Державне підприємство ВО «Карпати» взяло участь у заході, організованому Івано-Франківським міським центром зайнятості «Майстерня професій» для роботодавців та учнів шкіл.

dity2

«Ми надзвичайно зацікавлені в таких заходах, оскільки нам важливо розповісти про те, чим займається наше підприємство. Існують стереотипи, що завод – це не модно, не цікаво, на ньому не можна реалізуватися, а сама робота – нудна. Насправді це зовсім не так», - розповідає заступник начальника відділу персоналу ДП ВО «Карпати» Оксана Раповець.

dity3

За словами фахівця відділу персоналу ДП ВО «Карпати» Світлани Мосійчук, в першу чергу дітям розповіли про те, що на підприємстві виробляють комплектуючі до всесвітньо відомих марок автомобілів, таких, як наприклад, Opel Astra, Audi Q 7, Porsche Cayenne, Mercedes Е-class, Skoda.

dity4

«Для дітей, особливо для хлопців, це було відкриття. Вони навіть не думали, що в Івано-Франківську виготовляють складові до таких автомобілів. Більше того, ми запропонували їх спробувати виготовити нескладні комплектуючі. Вони насправді були у захваті», - розповідає Світлана Мосійчук.

За її словами, важливо, щоби діти мали інформацію про всі професії, а не тільки про загально відомі, такі як поліцейський чи кухар, адже тоді у них більше шансів вибрати саме те, що буде їм до душі.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: