headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» щорічно використовує щонайменше 900 тис. гривень на заходи з охорони праці

krstil

На державному підприємстві ВО «Карпати» відбувся круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня охорони праці та Дня охорони праці в Україні.

За словами генерального директора ДП ВО «Карпати» Дмитра Втерковського, на підприємстві регулярно проводяться заходи задля запобіганню травматизму серед працівників.

«Щорічно ми використовуємо більше 900 тис. гривень на виконання комплексних заходів, що є додатком до колективного договору, але ця цифра перевиконується», - говорить Дмитро Втерковський.

Кошти спрямовувалися в тому числі на покращення медичного обслуговування працівників та виконання заходів із покращення мікроклімату на робочих місцях.

«На підприємстві була проведена комплексна перевірка стану охорони праці та трудового законодавства управлінням Держпраці в Івано-Франківській області і хочу сказати, що всі структурні підрозділи серйозно підготувалися до перевірки і тому жодна посадова особа не була притягнута до адміністративної чи дисциплінарної відповідальності. Я скажу, такого майже не буває», - розповідає Дмитро Лукань, начальник відділу охорони праці і пожежної безпеки ДП ВО «Карпати».

За його словами, все робиться для того, аби підняти рівень охорони праці на підприємстві з врахуванням міжнародних стандартів.

Довідка

Щоденно в світі в середньому 5 тис. осіб вмирають внаслідок нещасних випадків і професійних захворювань на виробництві. За рік ц цифра досягає від 2 до 2,3 млн. смертей.

В Україні за офіційними даними у середньому щороку на виробництві гинуть 400 осіб, 5 тис. осіб травмуються і близько 500 осіб стають інвалідами.

По області в 2017 році травмовано 89 осіб, в том числі 11 осіб зі смертельними наслідками. По місту – 47 нещасних випадків, в тому числі 5 зі смертельними наслідками. В цьому році по місту травмовано 18 осіб в тому числі 2 зі смертельними наслідками.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: