headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» отримало перемогу у конкурсі на краще підприємство з охорони праці

nagoroda1

Державне підприємство ВО «Карпати» стало переможцем обласного конкурсу на краще підприємство з охорони праці, у сфері машинобудування.

За словами Ігоря Росипайла, керівника управління Держпраці в Івано-Франківській області, до учасників конкурсу, а їх було 135, висувалися ряд вимог. В першу чергу, на підприємстві не повинно було бути випадків травматизму та нещасних випадків. Окрім того, каже Росипайло, звертали увагу на систему охорони праці на підприємстві.

nagoroda2

«Людське життя – найбільша цінність, тому ми дбаємо про кожного нашого працівника. Ми створюємо комфортні умови праці у кожному цеху, наприклад підтримуємо сталий температурний режим протягом року. Окрім того, в кожному цеху є роздягальні, всі працівники забезпечені спецодягом. На заводі працює дві їдальні, також ми довозимо людей на роботу», - розповідає Дмитро Лукань, начальник відділу охорони праці і пожежної безпеки ДП ВО «Карпати».

За його словами, особливу увагу приділяється питанням профілактики виробничого травматизму, і в цьому питанні підприємство керується міжнародними стандартами.

«Необхідно управляти ризиками, тобто виявляти їх до того, як сталася біда і усувати їх», - відзначає Дмитро Лукань.

nagoroda3

Протягом 2017 року ВО «Карпати» використало понад чотири мільйони гривень на охорону праці, у структурі підприємств «Укроборонпрому» стало кращим підприємством в цьому напрямку.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: