headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» поспілкувалося із студентами у рамках «Днів кар’єри в ЄС»

2pu

У вівторок, 15 травня, в Івано-Франківську на базі Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника відбулася зустріч, приурочена  «Дням кар’єри в ЄС».

5pu

«Ми працюємо зараз над посиленням практики співпраці із ЄС, для того, аби молодь вже під час навчання практикувалася на ринку праці не лише на батьківщині, але і закордоном», - відзначив ректор Прикарпатського національного університету  Ігор Цепенда.

За його словами, захід організували в першу чергу для того, аби різні компанії  презентували можливості працевлаштування, а молодь мала змогу відшукати перспективні вакансії, можливості стажування та волонтерські і освітні програми.

 

До участі у заході запросили не лише місцевих роботодавців, а і представників європейських та міжнародних компаній, серед них були і представники державного підприємства ВО «Карпати».

«Партнером державного підприємства ВО «Карпати» є американська компанія Aptiv. Окрім того, в перспективі є запровадження нових проектів разом із європейськими інвесторами», - розповідає психолог державного підприємства ВО «Карпати» Світлана Мосійчук, і додає, що студенти можуть отримати унікальну можливість співпраці із представниками провідних компаній світу.

За її словами, студентам було цікаво отримати інформацію про перспективу роботи на підприємстві.

«Багато студентів цікавилося можливістю роботи на канікулах. Насправді, підприємство пропонує вакансії, на яких можна працювати влітку. Ми даємо можливість студентам спробувати свої сили у освоєнні професії і отримати за це зарплатню», - відзначає Світлана Мосійчук.

Учасники «Днів кар’єри в ЄС» заповнили анкети для подальшого працевлаштування. Незабаром їх мають запросити на співбесіди. 

1pu

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: