headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»Переможців конкурсу із нагоди «Дня вишиванки» нагородили грошовими преміями та солодкими подарунками

2nagor

Сьогодні, 29 травня, були нагороджені переможці конкурсів, які відбувалися на підприємстві ВО «Карпати» із нагоди «Дня вишиванки».

«За результатами фотоконкурсу на кращу колективну фотографію у вишиванці адміністрація підприємства і профспілковий комітет нагородили переможців. Перше місце у конкурсі отримали працівники відділу охорони, друге місце – працівники цеху №5 за те, що всі працівники прийшли у вишитому одязі, третє місце – за креативний підхід отримали працівники відділу головного технолога», - розповідає заступник начальника відділу персоналу Оксана Раповець.

За перше місце працівники отримали грошову винагороду у розмірі 3 тисячі гривень, за друге місце – дві тисячі гривень і за третє місце – тисячу гривень.

Окрім того, були визначені переможці і у виставці-конкурсі творчих робіт.

Перше місце зайняв Віктор Вашкевич, оператор з ПК нарізка провідників, він отримав грошову винагороду у розмірі 1,5 тисячі гривень. Друге місце і премія у розмірі тисячу гривень у Інни Василів, заступника начальника цеху №9. Замикає трійку лідерів Іванна Мазурик, технолог відділу головного технолога. Вона отримала 500 гривень.

Також всі учасники виставки отримали солодкі подарунки.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: