headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»ВО «Карпати» взяло участь у нагородженні переможців конкурсу електромонтерів серед учнів професійних училищ

1uch

На базі вищого професійного училища №13 відбувся міський конкурс з визначення кращого електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування серед учнів професійно-технічних закладів. У ньому взяло участь дев’ять студентів-першокурсників.

«Учасники конкурсу показали високу професійність. Вони можуть іти працювати на будь-яке підприємство під наглядом майстра», - говорить Іван Ільків, голова конкурсної комісіє, заступник головного енергетика державного підприємства ВО «Карпати».

Перемогу у конкурсі здобули Іван Теремко, Михайло Гнатюк та Олексій Василик. Вони отримали грамоти із рук міського голови Руслана Марцінківа. Долучились до привітання не тільки переможців, а і всіх учасників і «Карпати».

5 uch

«Ми зацікавлені у співпраці із училищами і приймаємо на оплачувану практику учнів, а також запрошуємо їх на роботу у період літніх канікул», - відзначила начальник відділу праці державного підприємства ВО «Карпати» Оксана Івасів.

За її словами, минулого року на підприємстві пройшли оплачувану практику 99 учні вищого професійного училища №13.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: