headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»

ВО «Карпати» заявило про спробу рейдерського захоплення автомобільної стоянки

Державне підприємство ВО «Карпати» заявляє про спробу можливого рейдерства зі сторони третіх осіб, які поставили за мету заволодіти державним майном, яким користується підприємство. Такі дії, які прямо суперечать закону, можуть становити загрозу не тільки подальшому розвитку підприємства, а і приведуть до зриву проектів, реалізацію яких ДП «ВО «Карпати» запланувало у найближчий час. Як результат, місцевий і державний бюджет недоотримають надходжень, а частина працівників змушена буде шукати роботу і претендувати на допомогу від держави через центри зайнятості.

preska2

Мова йде про те, що приватна особа намагається заволодіти автомобільною стоянкою, на якій зупиняється 35 автобусів підприємства, що займаються довозом працівників до місця роботи і назад додому, а також знаходиться приватний транспорт працівників під час роботи. У разі втрати автомобільної стоянки, підприємство змушене буде відмовитися від довозу працівників, а це приведе до того, що вони почнуть масово звільнятися. Працівники неодноразово підкреслювали, що саме довезення до місця роботи стало ключовою перевагою у виборі місця роботи. Вони відверто заявляють, у разі відміни довезення, змушені будуть писати заяви на звільнення. І в цьому немає нічого дивного, адже зміни на заводі починаються дуже рано (перша зміна розпочинає роботу о 7 год. ранку) і завершуються дуже пізно (друга зміна завершує роботу о 12 год. ночі), при всьому своєму бажанні працівники не зможуть добратися до роботи вчасно через відсутність належного транспортного сполучення. Всі вони підкреслюють, роботою на заводі дорожать. Працівники налаштовані настільки рішуче, що готові виходити на безтермінові акції протесту, щоби захистити своє право на працю, адже у час економічної кризи ВО «Карпати» чи не єдине підприємство в області, яке працює, вчасно виплачує заробітну плату та надає повний соціальний пакет.

Масове звільнення працівників приведе до того, що підприємство не зможе виконувати взяті на себе перед іноземним партнером зобов’язання. Як наслідок, втратить замовлення і змушене буде зупинитися. Одним словом, втрата автомобільної стоянки приведе до того, що таке велике підприємство, яке пережило не одну кризу, просто припинить своє існування.

preska1

Довідка

На ДП ВО «Карпати» працює близько 4 тис. працівників. 3700 працівників щодня користується послугами довезення. Наприклад, з Тисменицького напрямку підприємство довозить 1430 працівників, з Галицького – 578, з Калуського – 514, з Надвірнянського – 266 та ін.

Дохід підприємства від реалізації товарів за 2,5 роки склав 1567,3 млн. гривень. З нього сплачено 449,4 млн. грн. податків, в тому числі 107,6 млн. гривень до місцевого бюджету.

За період співпраці з компанією APTIV виділено 5050 тис. євро або 151,5 млн. гривень на відновлення виробничих площ. З них на облаштування автомобільної стоянки та прилеглої території витрачено 5905,3 тис. гривень. Стоянка облаштована за всіма вимогами безпечної висадки та посадки пасажирів і є важливою частиною інфраструктури підприємства.

Останнє оновлення: Четвер, 30 липня 2020, 11:50

Перегляди: 162

Не тільки смачно, а і безпечно. Їдальні ВО «Карпати» ретельно дотримуються усіх вимог МОЗ

Особливу увагу на державному підприємстві ВО «Карпати» приділяють умовам харчування працівників. В першу чергу розроблені графіки обідів для працівників кожного цеху, щоби уникнути черг в їдальнях і зробити прийом їжі максимально безпечним і комфортним.

idalna

За словами завідувача їдальні Лесі Горбейчук, всі працівники їдальні працюють у захисних костюмах, респіраторних масках та окулярах. Лінія роздачі, каса і барні стійки облаштовані захисним склом для того, щоб не було прямого контакту з відвідувачами.

Окрім того, для потреб їдальні була придбана спеціальна посудомийна машина для дезінфекції посуду.

«Оскільки ми використовуємо багаторазовий посуд, він має проходити термічну обробку при 90 градусів», - додає завідувачка їдальні і запевняє, харчуватися в їдальні абсолютно безпечно.

Підтверджують високий рівень організації харчування і самі працівники. Кажуть, впевнені у тому, що у їдальні не тільки смачні страви, а і все зроблено для того, щоби прийом їжі був безпечним, а це, в сьогоднішніх реаліях, надзвичайно важливо.

 

Більше фото дивіться на нашій сторінці у Фейсбуці.

Останнє оновлення: Середа, 17 червня 2020, 06:20

Перегляди: 189

На ВО «Карпати» визначили кращі підрозділи з питань охорони праці

На нараді керівників структурних підрозділів ВО «Карпати» підведені підсумки роботи з охорони праці, пожежної безпеки та екологічної безпеки та підсумки огляду-конкурсу з охорони праці на кращий виробничий підрозділ, що був оголошений в І кварталі 2020 року на честь Всесвітнього дня охорони праці та Дня охорони праці в Україні.

nagorrr

За словами генерального директора ВО «Карпати» Дмитра Втерковського, на підприємстві щорічно на честь Всесвітнього дня охорони праці та Дня охорони праці в Україні оголошуються огляди-конкурси з охорони праці на кращий виробничий підрозділ, кращого майстра, кращого уповноваженого найманими працівниками осіб з питань охорони праці. Цей рік не став виключенням.

У свою чергу начальник відділу охорони праці, навколишнього середовища, пожежної безпеки та цивільного захисту Дмитро Лукань відзначив, що в І кварталі 2020 року наказом генерального директора на підприємстві був оголошений конкурс на «Кращий виробничий підрозділ», затверджені умови огляду – конкурсу. Комісія на чолі з генеральним директором Дмитром Втерковським підвела підсумки і переможцями визнані :

-         І місце з нагородженням грамотою і грошовою премією зайняв колектив дільниці № 6 ремонтно-механічної ( начальник дільниці Перегінець І.С., уповноважена найманими працівниками особа з питань охорони праці Галько Д.Р.);

-         ІІ місце з нагородженням грамотою і грошовою премією зайняв колектив цеху № 8 складального електроджгутів спеціалізованих ( начальник цеху Дзюбан Я.С., уповноважена найманими працівниками особа з питань охорони праці Хомич Г.В.);

-         ІІІ місце з нагородженням грамотою і грошовою премією зайняв колектив цеху № 4 складального електроджгутів серійних (начальник цеху Гелемей В.М., уповноважена найманими працівниками особа з питань охорони праці Приймак Г.М.).

Також за активну роботу з організації та проведення огляду-конкурсу були   нагороджені грамотами та   грошовими преміями начальник цеху № 12 складального електроджгутів спеціалізованих Фреїшин Р.В. та начальник виробництва Кицька В.О.

Окрім того, Дмитро Лукань відзначив, що темою Всесвітнього дня охорони праці та Дня охорони праці в Україні 2020 року стала боротьба з пандемією коронавірусу. Він підкреслив, що керівництво підприємства вчасно розпочало проведення профілактичних заходів, були видані розпорядження, наказ, де було зобов’язано керівників структурних підрозділів провести ряд профілактичних заходів: – це дотримання маскового режиму працюючими, дезінфекція цехів, території підприємства, стоянки автобусів для перевезення працівників, робочих місць, їдалень тощо. Для цього було закуплено достатню кількість захисних масок, рукавичок та дезінфекційних розчинів.

Все це дало результат і за час карантину безпосередньо на підприємстві не було зафіксовано захворювань працівників на коронавірус.

Також Дмитро Лукань розповів, що на підприємстві функціонує система управління охорони праці та система екологічного менеджменту, виконуються всі профілактичні заходи по запобіганню пожеж. Був проведений наглядовий аудит щодо функціонування системи екологічного менеджменту, який пройшов без зауважень. Проведені навчання та перевірка знань працівників та посадових осіб, що виконують роботи підвищеної небезпеки, майстрів та інженерів змін. Був забезпечений контроль щодо якісного ведення оперативного контролю за 4-х ступеневою системою за станом охорони праці, якісним проведення навчань та інструктажами з питань охорони праці.

Більше фото дивіться на нашій сторінці у Фейсбуці

Останнє оновлення: П'ятниця, 12 червня 2020, 14:16

Перегляди: 143

Карантин не став на заваді якості продукції, яку виготовляє ВО «Карпати»

На державному підприємстві ВО «Карпати» відбулася щомісячна нарада з якості, на якій було розглянуто основні показники якості виробництва за травень 2020 року.

На нараді було відзначено, що незважаючи на зупинку виробництва на карантин, якість продукції залишається на високому рівні.

jakist

Відзначимо, що якість виготовленої продукції є одним із важливих показників для замовників, з якими працює підприємства. За словами генерального директора ВО «Карпати» Дмитра Втерковського, підприємство знають і поважають за кордоном, в першу чергу завдяки тому, що воно якісно і у визначені терміни виконує замовлення.

Останнє оновлення: П'ятниця, 12 червня 2020, 13:39

Перегляди: 168

ВО «Карпати» не тільки зберегло робочі місця, а і працює над залученням нових проектів

Насправді, і в Україні підприємство може бути успішним, залучати іноземні інвестиції та стабільно працювати, про це під час візиту на державне підприємство ВО «Карпати» відзначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

z1111

«ВО «Карпати» - це найбільший платник податків до бюджету міста. І це ми особливо відчули під час пандемії коронавірусу. Ми переживали, що у зв’язку із ситуацією, яка склалася у світі, будуть скорочення, але підприємство зуміло не тільки зберегти робочі місця. Завод розвивається», - говорить Руслан Марцінків.

Дійсно, за словами генерального директора державного підприємства ВО «Карпати» Дмитра Втерковського, підприємство провело перемовини з іноземними партнерами та домовилося про відкриття нового проекту у серпні-вересні, на якому працюватимуть 600 працівників. За його словами, завод дуже добре знають за кордоном і відзначають високу якість продукції. Саме тому довіряють йому нові проекти.

Дмитро Втерковський відзначив, що підприємство ніколи не стоїть на місці, а шукає нові проекти, нових партерів та нові можливості для працівників, які мають змогу працювати на заводі, стабільно отримувати зарплату та користуватися всіма соціальними гарантіями, передбаченими законодавством.

Останнє оновлення: Четвер, 11 червня 2020, 15:04

Перегляди: 135

Скорочень не буде! ВО «Карпати» домовилося про запуск нового проекту

Державне підприємство ВО «Карпати» успішно відновило роботу у час карантину. Зараз працівники заводу задіяні на проектах із виробництва кабельно-провідникової продукції для проектів Skoda і Audi.

SK

«На підприємстві створені всі умови для безпечної роботи. Перед її початком були продезінфіковані всі внутрішні та зовнішні площі заводу. Для працівників закуплені засоби індивідуального захисту – маски, рукавички, дезінфектори для рук. Де можливо, встановлені перегородки, щоби убезпечити працівників. Також нанесені розмітки для збереження соціальної дистанції. Приміщення підприємства регулярно прибираються, для цього навіть закуплена спеціальна техніка. Також, прийнято рішення всім працівникам проводити температурний скрінінг і допускати до роботи тільки тих працівників, які здорові», - розповідає генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський.

За його словами, підприємство закупило для працівників майже 100 тис. масок, та понад 10 тис. пар рукавичок. Загалом, ВО «Карпати» витратили 4,5 млн. гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту працівників, дезінфікуючих засобів, спеціальної техніки для прибирання приміщень.

«Звісно, у цих непростих умовах працівники переживають, чи буде на підприємстві скорочення. Хочу вас запевнити, скорочення на заводі не буде. Підприємство під час карантину зуміло досягти домовленостей із нашими іноземними партнерами про відкриття нового проекту із виробництва кабельно-провідникової продукції», - відзначив Дмитро Втерковський.

У новому проекті, який розпочне роботу наприкінці липня – на початку серпня буде задіяно 600 працівників, загалом на підприємстві працюватиме чотири тисячі робітників. На даний момент на підприємстві проводяться підготовчі роботи для запуску нового проекту.
«Ми розуміємо, що у цей непростий час наші працівники дорожать роботою. Тому ми все робимо для того, щоби вони і надалі були нею забезпечені, мали стабільну заробітну плату та всі передбачені законодавством соціальні гарантії. Ми дорожимо кожним працівником і зацікавлені в тому, щоби зберегти колектив», - говорить генеральний директор ВО «Карпати».

За його словами, є працівники, які на даний момент не задіяні в роботі підприємства. Проте їх не звільняють.

«Ці працівники знаходяться у простоях із збереженням дві третіх від базової зарплати. До речі, ті наші працівники, які зараз знаходяться на обліку у центрах зайнятості при бажанні зможуть повернутися на завод, коли відкриється новий проект. Ми завжди раді людям, які у нас працювали», - додав генеральний директор.

Дмитро Втерковський закликав працівників заводу не панікувати, не вірити плітками і бути впевненими у тому, що як би не складалася ситуація в Україні чи світі, менеджемент ВО «Карпати» все зробить для того, аби працівники відчували себе захищеними і мали роботу.

Останнє оновлення: П'ятниця, 15 травня 2020, 16:37

Перегляди: 536

Державне підприємство ВО «Карпати» частково відновило роботу в умовах карантину

У понеділок, 27 квітня, державне підприємство ВО «Карпати» частково відновило роботу.

Перед початком роботи підприємство отримало дозвіл комісії Івано-Франківської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо відновлення виробничого процесу, який буде проходити із дотриманням всіх вимог Міністерства охорони здоров’я України під час дії карантину.

karant2

Перед початком роботи заводу були продезінфіковані всі приміщення підприємства. Нанесена спеціальна розмітка та розміщені оголошення, які закликають дотримуватися безпечної дистанції у 1,5 метри. Окрім того, начальники цехів та відділів отримали для себе і працівників у медпункті засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі розчини для рук.

Всі працівники заводу перед початком роботи пройшли температурний скрінінг.

karant1

Протягом робочого дня приміщення підприємства дезінфікуються та прибираються. Зроблено все для того, аби працівники заводу могли працювати у безпечних умовах.

Сподіваємося, що карантин скоро завершиться і ми всі повернемося до звичного життя та роботи.

Бажаємо кожному нашому працівникові міцного здоров’я та оптимізму. Все неодмінно буде добре.

Останнє оновлення: Понеділок, 27 квітня 2020, 07:50

Перегляди: 512

ВО «Карпати» із 27 квітня частково відновлює роботу

Державне підприємство ВО «Карпати» у понеділок, 27 квітня, частково відновлює свою роботу, зокрема, працюватиме проект Skodа.

zav1

Перед початком роботи підприємство отримало дозвіл комісії Івано-Франківської міської ради  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо відновлення виробничого процесу, який буде проходити із дотриманням всіх вимог Міністерства охорони здоров’я України під час дії карантину.

Для підприємства безпека працівників є ключовим пріоритетом, тому уже розроблено комплекс заходів, які допоможуть працівникам залишатися здоровими:

-          В першу чергу кожен працівник перед тим, як приступити до роботи має заповнити, так звану, «декларацію здоров’я», і вказати, чи має він ознаки захворювань, підвищену температуру чи кашель, чи перебував у контактні із хворими на коронавірус і чи відвідував іноземні країни.

-          Перед початком роботи підприємства, уже проведена дезінфекція всіх приміщень і територій.

-          Всі працівники заводу будуть забезпечені засобами індивідуального захисту – масками та рукавичками.

-          На підприємстві регулярно здійснюватиметься вологе прибирання, кожен цех буде забезпечений засобами дезінфекції.

-          На території підприємства нанесена спеціальна розмітка, яка допоможе працівникам залишатися на безпечній відстані один від одного.

-          Всім працівникам підприємства буде проводитися температурний скрінінг безконтактним термометром, як при початку роботи, так і протягом дня.

-          Розроблено графік обідів, який допоможе уникати черг в їдальні. Всі працівники їдальні працюватимуть у спеціальному одязі, спеціально обладнані перегородками столи.

-          В медпункті обладнано спеціальну кімнату для прийому працівників, у разі, якщо вони матимуть ознаки захворювання.

Також підприємство приділяє посилену увагу перевезенню працівників до місця роботи. Всі автобуси будуть дезінфікуватися. Вони перевозитимуть меншу кількість працівників.

Крім того, всі працівники підприємства пройдуть інструктаж із приводу того, як вони повинні себе поводити в умовах пандемії.

Останнє оновлення: П'ятниця, 24 квітня 2020, 06:52

Перегляди: 345

ВО «Карпати» йде на карантин

Державне підприємство ВО «Карпати» призупиняє роботу і йде на карантин.

karantyn

Прийнято рішення, що підприємство не працюватиме з 20 по 29 березня. Проте слід відзначити, що до цього часу деякі проекти на підприємстві уже не працювали.

Бажаємо всім нашим працівникам здоров’я. Зберігайте спокій, дотримуйтеся всіх рекомендацій медиків. Все неодмінно буде добре.

Останнє оновлення: Четвер, 19 березня 2020, 09:20

Перегляди: 851

На державному підприємстві ВО «Карпати» відбулися «Шевченківські читання»

Сьогодні, 10 березня, на державному підприємстві ВО «Карпати» відбулися Шевченківські читання, які уже стали традиційними. Працівники заводу розповіли вірші, які їм найбільше подобаються.

1chut

Окрім того, начальники цехів та працівники зіграли у вікторину, присвячену життю та творчості Тараса Шевченка. Обидві команди показали достойний результат, проте перемогу здобула команда працівників.

3chut

«Українська мова, українська пісня, українська поезія – це те, що ми ніколи не віддамо. ВО «Карпати» є справжнім осередком патріотизму», - відзначив генеральний директор державного підприємства Дмитро Втерковський.

2chut

Цьогоріч на Шевченківські читання на ВО «Карпати» завітала народна аматорська чоловіча хорова капела «Сурма» імені Богдана Волосянка Івано-Франківського національного медичного університету. Виконані нею пісні нікого не залишили байдужими і подарували море задоволення.

Останнє оновлення: Вівторок, 10 березня 2020, 11:14

Перегляди: 206

ВО «Карпати» відвідав гендиректор «Укроборонпрому»

У понеділок, 17 лютого, державне підприємство ВО «Карпати» відвідав генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус. Під час зустрічі відбулася презентація компаній, після якої він мав змогу оглянути виробництво. Загалом, іноземні партнери відзначили, що високо цінують співпрацю із «Карпатами».

2ajvaras

Зокрема, представник американської компанії APTIV Луїш Фуеегро відзначив, що Україна має добре географічне розташування, технічні розробки та працьовитих людей. Саме тому з 2007 року компанія налагодила плідну роботу із державним підприємством ВО «Карпати», на якому зараз працює понад 3,6 тис. працівників. У APTIV кажуть, що «Карпати» є найкращим підприємством серед 26 інших європейських заводів, з якими вони працюють. За всі роки співпраці вони не мали до заводу жодних претензій, вся продукція була виготовлена якісно і що головне, вчасно.

1ajvaras

У APTIV заявляють, що мають стратегічний план співпраці із ВО «Карпати» на найближчі п’ять років.

Останнє оновлення: Понеділок, 17 лютого 2020, 17:39

Перегляди: 288

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: