headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»

На державному підприємстві ВО «Карпати» розпочалося проведення медоглядів для працівників

На державному підприємстві ВО «Карпати» розпочалося проведення медичних оглядів для працівників. Загалом протягом двох місяців отримати консультації лікарів мають 854 працівники, професії яких підпадають під проведення таких оглядів.

1medoglid

Працівники ВО «Карпати» здають загальний аналіз крові, роблять флюорографію та отримують консультації невропатолога, отоларинголога, окуліста, хірурга та терапевта. Саме тому на підприємстві зараз працюють лікарі Центральної міської клінічної лікарні.

«Насправді дуже добре, що можна пройти медичний огляд на заводі і не треба йти для цього в лікарню. Як би там не було, але зараз відвідувати медзаклади, це – не кращий варіант», - відзначає працівник ВО «Карпати» Микола Синоверський.

Дійсно, медогляди проводять на заводі саме для зручності працівників, яким не потрібно витрачати час, стояти у чергах, а можна на місці отримати консультації фахівців.

Останнє оновлення: Четвер, 13 травня 2021, 10:15

Перегляди: 5

ВО «Карпати» допомагає компанії APTIV налагоджувати роботу на нових заводах

Державне підприємство ВО «Карпати» у 2007 році налагодило співпрацю із американською компанією APTIV. Як результат, на заводі розпочали виготовляти кабельно-провідникову продукцію до провідних марок автомобілів. Зараз «Карпати» працюють над виготовленням продукції для Opel Astra, Opel Insignia, Audi Q7 та Škoda Scala. На підприємстві працює близько чотирьох тисяч працівників.

1LOVEKARP

За увесь цей час працівники «Карпат» довели, що вони можуть виготовляти якісну продукцію світового зразка. Як наслідок, співпраця із компанією APTIV була розширена. В Україні запрацювали ще два заводи, які виготовляють кабельно-провідникову продукцію до автомобілів.

«Маючи багато знань у цій галузі та великий досвід, ВО «Карпати» допомогло із відкриттям цих підприємств та налагодженням їх роботи. Наприклад, у Вінниці запрацювало державне підприємство «Електричні системи». «Карпати» надавало йому консультаційні послуги, допомагало із навчанням працівників», - відзначив заступник генерального директора із виробництва Євген Баран.

Зокрема, ВО «Карпати» провело навчання для близько 400 мешканців Вінниці, які потім розпочали роботу на «Електричних системах». Зрештою, начальник виробництва ВО «Карпати» Володимир Герило очолив це підприємство, оскільки повністю володів усіма нюансами роботи і міг налагодити роботу на належному рівні. Більше того, підприємство передало у Вінницю проект, з яким успішно працював до цього, а саме: виготовлення кабельно-провідникової продукції до автомобілів Mersedes E-класу.

До речі, допомогло ВО «Карпати» із налагодженням роботи компанії «Аутомотів Електрік Україна» у Чернівцях. Підприємство займалося навчанням кадрів і навіть відправляло у відрядження працівників, коли компанія своїми силами не могла справитися із поставленими завданнями. І так, одним із керівників «Аутомотів Електрік Україна» працює вихованець «Карпат», колишній очільник відділу якості Михайло Димушка.

Зараз же компанія APTIV відкриває свій завод у Черкасах. І знову ж таки ВО «Карпати» посильно допомагає у налагодженні роботи нової компанії. На підприємстві пройшли навчання близько 300 майбутніх працівників із Черкас. Окрім того, 16 фахівців ВО «Карпати» зараз працюють над тим, щоби допомогти у налагодженні роботи нового заводу – встановлюють першу чергу обладнання для виробництва. Ба більше, ВО «Карпати» передадуть Черкасам проект з виробництва кабельно-провідникової продукції до автомобілів Audi Q7.

Одним словом, професіоналізм команди ВО «Карпати» не залишає сумніву ні у кого. Підприємство цінують міжнародні партнери, які знають, що завжди можуть розраховувати не тільки на виготовлення якісної продукції у чітко встановлені терміни, а і на допомогу із налагодженням виробництва у інших містах України.

Останнє оновлення: Середа, 12 травня 2021, 06:52

Перегляди: 17

На підприємстві ВО «Карпати» відбувся огляд-конкурс з нагоди Дня охорони праці

На державному підприємстві ВО «Карпати» вже стало традицією до Всесвітнього дня охорони праці та Дня охорони праці в Україні проводити круглі столи та підводити підсумки роботи з охорони праці. Однак, цього року проведенню усіх запланованих заходів завадила надзвичайна ситуація – спалах коронавірусної інфекції, розповідає начальник відділу охорони праці Дмитро Лукань.

OGLIAD

Разом з тим, за його словами, керівництво підприємства, начальники цехів вчасно розпочали проведення профілактичних заходів. Було видано наказ, яким зобов’язано керівників структурних підрозділів провести ряд профілактичних заходів, зокрема, був встановлений суворий режим за дотриманням маскового режиму. Окрім того, регулярно проводиться дезінфекція цехів, території підприємства, стоянки автотранспорту та автобусів для перевезення працівників, робочих місць, їдалень тощо. Для цього було закуплено достатню кількість захисних масок, рукавичок, дезінфекційних розчинів.

Проте, все ж на підприємстві був проведений огляд-конкурс на кращий виробничий підрозділ з нагоди Всесвітнього дня охорони праці та Дня охорони праці в Україні.

Перше місце у конкурсі отримав цех №4. Друге місце – за цехом №1. І третє місце посів цех №8. Переможці отримають грошові винагороди та грамоти.

Останнє оновлення: Четвер, 29 квітня 2021, 11:30

Перегляди: 47

Офіційне роз’яснення державного підприємства ВО «Карпати» із приводу звільнення працівника

     Працівник, про якого йде мова у прикарпатських ЗМІ, працював на державному підприємстві ВО «Карпати» на посаді  оператора верстатів з програмним керуванням і, дійсно, був звільнений 22 серпня 2019 року у зв’язку з тим, що він уклав контракт на проходження військової служби терміном на шість місяців.

zav1

«Тобто укладаючи контракт зі Збройними силами України, позивач уклав строковий трудовий договір з Міністерством оборони України, яким передбачено його посаду, права та обов’язки, строк виконання обов’язків та матеріальне забезпечення (оплату праці), строк виконання трудових обов’язків, тобто добровільно, за власною ініціативою. Звідси виходить, що він змінив роботодавця - ДП «ВО «Карпати» на Міністерство оборони України», - розповідає начальник юридичного відділу ВО «Карпати» Наталія Шкіра.

Разом з тим, відзначає вона, відповідно до ч.3 ст. 119 КЗпП України, в редакції, що діяла на момент укладення контракту, вказано, що за працівниками призваними на військову службу чи тими, що уклали контракт на проходження військової служби під час дії особливого періоду, місце роботи зберігається. В Законі України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» дано визначення особливого періоду – особливий період настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій».

«Тобто, у контракті даного працівника не вказано, що він був укладений під час дії особливого періоду. А значить, йдеться про звичайні трудові відносини. Окрім того, управління Держпраці в Волинській області, роз’яснювало, як у такій ситуації повинні діяти роботодавець (ДП «ВО «Карпати»), а саме, розірвати трудовий договір на підставі ч.3 ст. 36 КЗпП України, у разі укладення контракту на визначений строк» - розповідає Наталія Шкіра.

За її словами, з огляду на зазначене вище, підстав для збереження місця роботи, посади та середнього заробітку у ДП «ВО «Карпати» у випадку цього працівника не було.

«Проте Апеляційний суд взяв до уваги лист Голови Верховного Суду України, в якому зазначено що під «особливим періодом» слід розуміти період до того часу, поки не буде проведена демобілізація. Проте це роз’яснення не враховано та необумовлено жодним чином в трудовому законодавстві, наприклад, шляхом внесення змін до нього», - відзначає начальник юридичного відділу ВО «Карпати».

У цій ситуації, відзначає вона, саме норми законодавства та правозастосовча практика не відповідають одна одній, заручниками яких є як працівники, так і роботодавці. Отже хотілося би, щоб різні гілки влади, зокрема, законодавча та судова діяли синхронно, а їхні дії та роз’яснення не суперечили один одному і були приведені до єдиної позиції.

«Ми, як державне підприємство, повинні керуватись в своїй роботі чіткими «прозорими» нормами чинного законодавства, для того, щоб уникати можливих непорозумінь в своїй роботі, чого, на жаль, зараз немає», - зазначила керівник відділу персоналу Оксана Івасів.

Окремо, хочемо відзначити, що ВО «Карпати» завжди підтримувало працівників, які проходять військову службу в армії. Наприклад, минулого року завод виплатив таким працівникам 5,7 млн. гривень зарплати. Також минулого року підприємство сплатило 6,7 млн. гривень військового збору.

Останнє оновлення: Понеділок, 29 березня 2021, 13:03

Перегляди: 263

На ВО «Карпати» проходять масштабні навчання працівників

З метою підвищення професійного рівня працюючих державне підприємство ВО «Карпати» з лютого розпочало спеціалізовані навчання для керівників структурних підрозділів.

2NAVCH

«Навчання проходитимуть кожного дня протягом двох місяців. Працівники отримають додаткові знання із питань якості, покращать свої знання в технічних аспектах, фінансових питаннях, трудовому законодавстві, діловодстві, розумітимуть, як мотивувати працівників та підтримувати здорову атмосферу в колективі, запобігти професійному вигоранню», - розповідає керівник відділу персоналу та організаційно-розпорядчої діяльності Оксана Івасів.

1NAVCH

За її словами, навчання на підприємстві проходили завжди, але ніколи не були такими масштабними, як цього року.

«Ми вдосконалюємося, аналізуємо, що було зроблено в попередні роки, як навчання були сприйняті працівниками і чи були вони їм корисними. Завжди отримували тільки добрі відгуки, томі вирішили цього року організувати більш масштабні навчання, де тренерами виступатимуть керівники підрозділів, які розуміють, яка інформація, які знання можуть знадобитися кожному у роботі», - відзначає Оксана Івасів.

Останнє оновлення: П'ятниця, 26 березня 2021, 12:09

Перегляди: 235

Маємо чим пишатися. ВО «Карпати» показало добру динаміку розвитку у минулому році

Незважаючи на пандемію коронавірусу ВО «Карпати» працювало у 2020 році з хорошими показниками. Наприклад, у минулому році підприємством було виготовлено продукції на суму майже 696 млн. гривень. Чистий прибуток склав трохи більше 7 млн. гривень.

Окрім того, вчасно і в повному обсязі виплачується заробітна плата та всі податки. На даний час середня зарплата працівників складає 10 тис. 259 гривень.

1ZAVOD

Державне підприємство ВО «Карпати» є найбільшим платником податків в Івану-Франківську. Наприклад, за минулий рік завод сплатив 201 млн. 110 тис. гривень усіх податків та зборів.

На підтримку армії протягом минулого року підприємством сплачено 6,7 млн. гривень військового податку, а також 5,7 млн. становили витрати підприємства на зарплату військовослужбовців.

ВО «Карпати» дотримується всіх соціальних гарантій, зокрема, також організовано довіз працівників 44 автобусами. У минулому році підприємство витратило на довезення працівників 34,1 млн. гривень. Окрім того, майже 14 млн. гривень становили доплати на харчування робітників.

Останнє оновлення: Середа, 24 березня 2021, 07:24

Перегляди: 120

ВО «Карпати» дотримується всіх протоколів щодо запобігання поширенню COVID-19

22 березня в Україні зафіксовано 11 тис. 476 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 606 дітей та 357 медпрацівників. Протягом минулої доби було госпіталізовано 2 тис. 519 хворих, 333 пацієнти померли. Одужали – трохи більше 8 тис. осіб. За минулу добу на Прикарпатті коронавірусом захворіла 351 людина.

1KORONA

Державне підприємство ВО «Карпати» дбає про те, аби вберегти працівників від коронавірусу. На заводі дотримуються всіх протоколів щодо запобігання поширенню COVID-19. Зокрема, всі працівники неухильно дотримуються маскового режиму та використовують антисептики. Разом з тим, на підприємстві кілька разів на день проводиться не тільки дезінфекція цехів, а і всієї території заводу. Як результат, кількість працівників, які хворіють на коронавірус на підприємстві зменшується. Зокрема, станом на понеділок, серед працівників ВО «Карпати» підтверджено лише 15 випадків захворювання на СOVID-19.

Останнє оновлення: Вівторок, 23 березня 2021, 07:16

Перегляди: 52

Заява ВО «Карпати» із приводу роботи підприємства під час епідемії COVID-19

Державне підприємство ВО «Карпати» уже майже рік ефективно працює в умовах пандемії COVID-19. Підприємство дбає про безпеку кожного працівника:

– регулярно проводиться дезінфекція всіх приміщень, обладнання та автобусів;

- працівники забезпечені масками, при цьому проводиться щоденний моніторинг того чи правильно працівники їх носять;

- протягом зміни проводиться контроль температури працівників;

- працівники зберігають соціальну дистанцію, там, де її дотриматися важко, встановлені спеціальні захисні екрани;

- нанесена спеціальна розмітка, для того, щоби працівникам було простіше зберігати соціальну дистанцію;

- щодня працівникам розповідають про те, як вберегтися від коронавірусу.

Завдяки всім цим заходам та сумлінності працівників, які з розумінням ставляться до виконання всіх карантинних вимог, захворюваність на заводі на COVID-19 та гострі респіраторні вірусні захворювання знижується. Станом на сьогоднішній день на коронавірус хворіє 31 працівник підприємства. При цьому загальна кількість працівників ВО «Карпати» становить близько 4,5 тис.

1111KKKKK

У час дії так званої «червоної зони» на роботу виходять тільки ті працівники, робота яких потрібна для того, щоби працювали конвеєри. Особливо хочемо звернути увагу, що година простою лінії коштує підприємству 18 тис. євро. Справа у тому, що державне підприємство ВО «Карпати» має підписані міжнародні контракти і виготовляє кабельно-провідникову продукцію до автомобілів таких марок як Skoda, Audi, Opel. Заводи цих компаній продовжують роботу в Європі. Якщо ВО «Карпати» порушить умови виконання контрактів, то змушене буде виплатити багатомільйонні штрафні санкції, і таким чином поставити під загрозу отримання працівниками заробітної плати. До речі, у минулому місяці ВО «Карпати» виплатило своїм працівникам 50 млн. гривень зарплати.

Також хочемо підкреслити, що державне підприємство ВО «Карпати» щомісяця сплачує близько 20 млн. гривен різних податків та зборів. Також у минулому році підприємство сплатило 9,6 млн. гривень військового збору та 5,5 млн. гривень у якості зарплат військовим, адже частина наших працівників проходить службу в армії, і саме ВО «Карпати» виплачує їм зарплати. Станом на сьогодні 43 працівники проходять службу у Збройних силах України.

Останні події доводять, що епідемія коронавірусу не завершиться ні сьогодні, ні завтра, і з цим треба вчитися жити. Ми – навчилися. Ми не можемо дозволити собі зірвати виконання контрактів із міжнародними партнерами, залишити наших працівників без роботи, без зарплати і без засобів до існування, тим більше знаючи, що на підприємстві працюють цілими сім’ями. Ми свідомі того, що з наших податків підтримується також і медична галузь та лікарні.

Бажаємо кожному здоров’я. Україна багато всього подолала, подолає і COVID-19.

Останнє оновлення: Середа, 03 березня 2021, 14:58

Перегляди: 292

На ВО «Карпати» розпочалося серійне виробництво кабельно-провідникової продукції до автомобілів Opel Insignia

На державному підприємстві ВО «Карпати» почали виготовлення кабельно-провідникової продукції до автомобілів Opel Insignia. Для заводу - це абсолютно новий проєкт, який в Україну переїхав з Тунісу та Марокко.

«Наші партнери, компанія APTIV, вирішили перенести виробництво кабельно-провідникової продукції до автомобілів Opel Insignia заради оптимізації виробництва, бо над проєктом працювали у двох країнах, а також задля скорочення часу транзиту. Доставити готову продукцію до замовника простіше і швидше з України ніж із країн Африки», - розповідає начальник виробництва ВО «Карпати» Володимир Кицька.

opel2

Після того, як всі домовленості про відкриття нового виробництва на підприємстві були досягнуті, на «Карпатах» почалася активна робота. В першу чергу, необхідно було визначити, де саме розмістять обладнання, яке доставили в Україну з Тунісу та Марокко.

«Мова йде про доставку обладнання вартістю понад три мільйони євро. Для нього було оптимізовано місце в діючих цехах. Окрім того, ми підготували дві тисячі квадратних метрів для трансферного проєкту. Підприємство збудувало завантажувальні доки для пришвидшення доставки матеріалу на склад. Ці доки обслуговуватимуть проєкти Skoda та Opel», - каже Володимир Кицька.

opel1

Перше обладнання було доставлене на підприємство восени минулого року, тоді ж були сформовані перші бригади, які працювали над виробництвом нової продукції. На цьому етапі ВО «Карпати» зіткнулося із першими труднощами.

«В арабських країнах читають із права на ліво, у нас – навпаки. Тому нашим фахівцям довелося переробляти всю супровідну документацію і приводити її до європейських стандартів. Хочу відзначити, що із цим викликом наші фахівці спільно з фахівцями українського офісу компанії APTIV, справилися на відмінно», - відзначив Володимир Кицька.

Після цього почався старт запуску виробництва джгутів для автомобілів Opel Insignia. Була сформована бригада із найбільш кваліфікованих та досвідчених працівників, які і приступили до освоювання нового виробництва. Насправді, відзначає начальник зміни цеху №3 Василь Куцій, все було не зовсім просто, адже у зв’язку із пандемією коронавірусу працівники не їздили на навчання за кордон, а освоювали нову роботу на місці.

«Але із поставленими завданнями ми справилися. Був успішно виготовлений джгут, який монтується у панель приборів. Після цього ми запустили його у широке виробництво. Загалом наш цех виготовлятиме всі малі джгути до автомобіля», - говорить Василь Куцій.

За словами Володимира Кицьки, після успішної роботи першої бригади, була створена друга бригада, яка згодом приєдналася до першої, щоби перейняти досвід. Таким чином працівники займаються навчанням один одного.

«Були створені групи із досвідчених інженерів, операторів, працівників, які на основі навчального відео освоїли виробництво кабельно-провідникової продукції», - відзначив начальник виробництва.

Він додав, що на заводі уже також освоєно виробництво великих джгутів для автомобілів Opel Insignia.

«Це надзвичайно складна робота, бо замовник ставить високі показники щодо якості готової продукції. Проте і з цими завданнями наші фахівці зуміли впоратися. Більше того, з 8 лютого, ВО «Карпати» вийшло на серійне виготовлення кабельно-провідникової продукції для автомобілів Opel Insignia», - розповідає Володимир Кицька.

Окрім того, він відзначив, що в рамках запуску цього проєкту на ВО «Карпати» було створено додатково 600 робочих місць.

«Щоби новим працівникам працювалося комфортно, ми працюємо над запуском нових автобусів. Окрім того, завершується облаштування ще однієї їдальні, щоби уникнути черг під час обідніх перерв», - розповідає Володимир Кицька.

За його словами, старт проєкту був важким, але успішним, тому сподіваємося, що і продовження роботи також буде безпроблемним.

Останнє оновлення: Понеділок, 08 лютого 2021, 12:06

Перегляди: 531

ВО «Карпати» виготовляє огорожі, лавки, світильники та інші вироби

Державне підприємство ВО «Карпати» надає послуги із виготовлення:

- виробів із металу (огорожі, стелажі, вантажно-розвантажувальні механізми до 150кГ, пандуси, переходи до 6м, інше);

- вуличних опор із світильниками за ескізами замовника;

- виробів садово-городнього призначення (мангали, лавки, інше) за ескізами замовника;

- деталей (токарні, фрезерувальні та шліфувальні роботи).

zav1

Ми пропонуємо найкраще співвідношення «ціна – якість» і гарантуємо увагу до кожного клієнта, а також виготовлення замовлення у встановлені терміни.

Наші працівники зможуть втілити у життя всі ваші ідеї, навіть – найсміливіші.

Телефон для довідок: 096 68 56 279

Останнє оновлення: П'ятниця, 05 лютого 2021, 07:29

Перегляди: 216

ВО «Карпати» отримало подяку від обласного центру зайнятості

Державне підприємство ВО «Карпати» отримало подяку від директора обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка з нагоди відзначення 30-ї річниці з Дня створення Державної служби зайнятості.

987partn

Керівництво обласного центру зайнятості високо оцінило співпрацю із підприємством та соціальне партнерство.

Дійсно, ВО «Карпати» має довгу та плідну історію співпраці із обласним центром зайнятості, яка і надалі буде продовжуватися.

Останнє оновлення: Вівторок, 15 грудня 2020, 14:22

Перегляди: 309

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: