headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»



Розклад руху автобусів ˜– ВО «Карпати»

 

Розклад руху автобусу за маршрутом

Калуш – ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Калуш (Поліклініка) 6:45 18:45
Калуш (Сахара) 6:48 18:48
Калуш (Кільце) 7:07 19:07
Вістова 7:11 19:11
Боднарів 7:20 19:20
Майдан 7:30 19:20
Ценжів 7:35 19:25
Павлівка 7:38 19:30
ВО «Карпати» 7:41 19:41

Розклад руху автобусу за маршрутом

Креховичі – ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Креховичі 6:25 18:25
Брошнів-Осада 6:30 18:30
Голинь 6:36 18:36
Пійло 6:44 18:44
Калуш 6:55 18:55
Боднарів 7:16 19:16
ВО «Карпати» 7:39 19:39

 

Розклад руху автобусу за маршрутом

Войнилів ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Войнилів 6:30 18:30
Слобідка 6:40 18:40
Кудлатівка 6:42 18:42
Бабин 6:45 18:45
Угринів 7:28 19:28
ВО «Карпати» 7:41 19:41

Розклад руху автобусу за маршрутом

Тлумач – ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Тлумач 6:05 18:05
Клубівці 6:20 18:20
Милування 6:33 18:33
Рожнів 6:40 18:40
Стриганці 6:45 18:45
Побережжя 6:57 18:57
Єзупіль 7:07 19:07
Сілець 7:19 19:19
ВО «Карпати» 7:39 19:39

Розклад руху автобусу за маршрутом

Отинія – ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Отинія 6:26 18:26
Старі Кривотули 6:36 18:36
Одаї 6:43 18:43
Тисмениця 7:01 19:01
Угорники 7:15 19:15
Івасюка 7:19 19:19
ВО «Карпати» 7:33 19:33

Розклад руху автобусу за маршрутом

Бабче – Лісова Пісня

Населений пункт Час слідування Час слідування
Бабче 5:50 17:50
Маркова 6:01 18:01
Солотвин 6:05 18:05
Солотвин-перехрестя 6:10 18:10
Дзвиняч 6:18 18:18
Лісова Пісня 6:20 18:20

 Розклад руху автобусу за маршрутом

Космач – ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Космач 6:05 18:05
Росільна 6:11 18:11
Лісова Пісня 6:28 18:28
Підгір'я 6:36 18:36
Богородчани 6:44 18:44
Стебник 6:54 18:54
Лисець 6:57 18:57
Драгомирчани 7:06 19:06
Крихівці 7:13 19:13
Сільпо 7:17 19:17
Міська Лікарня 7:21 19:21
М-н "Електрон" 7:28 19:28
ВО «Карпати» 7:33 19:33

Розклад руху автобусу за маршрутом

Бурштин – ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Бурштин 6:35 18:35
Бовшів 6:47 18:47
Задністрянськ 6:50 18:50
Більшівці 6:54 18:54
Поплавники 6:58 18:58
Галич 7:01 19:01
Крилос 7:12 19:12
ВО «Карпати» 7:30 19:30

 

Розклад руху автобусу за маршрутом

Дубівці  ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Дубівці 6:40 18:40
Тустань 6:56 18:56
Галич 7:03 19:03
Крилос 7:12 19:12
Тязів 7:22 19:22
Ямниця 7:28 19:28
ВО «Карпати» 7:35 19:35

 

Розклад руху автобусу за маршрутом

Надвірна – ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Надвірна 6:35 18:35
Лісна Тарновиця 6:46 18:46
Перерісль 6:49 18:49
Тисменичани 7:01 19:01
Хлібокомбінат 7:24 19:24
Сільпо 7:28 19:28
ІФНТУ 7:32 19:32
ВО «Карпати» 7:33 19:33

 Розклад руху автобусу за маршрутом

Пасічна – ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Пасічна 6:05 18:05
Перехрестя Битьків 6:21 18:21
Пнів 6:26 18:26
Назавизів 6:40 18:40
Лісна Тарновиця 6:48 18:48
Цуцилів 6:54 18:54
Тисменичани 7:02 19:02
Березівка 7:10 19:10
Черніїв 7:16 19:16
Аеропорт 7:24 19:24
Міська Лікарня 7:32 19:32
М-н "Електрон" 7:35 19:35
ВО «Карпати» 7:40 19:40

 

Розклад руху автобусу за маршрутом

Новиця – Добровляни – Підмихайля – Завій ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Новиця 6:10 18:10
Добровляни 6:18 18:18
Підмихайля 6:25 18:25
Підмихайля церква 6:30 18:30
Бережниця 6:35 18:35
Завій 6:50 18:50
ВО «Карпати» 7:35 19:35

 

Розклад руху автобусу за маршрутом

Кінашів – Більшівці – ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Кінашів 6:05 18:05
Більшівці 6:13 18:13
Галич 6:28 18:28
Залуква 6:40 18:40
Крилос 6:44 18:44
Комарів 6:52 18:52
Вікторів 6:57 18:57
ВО «Карпати» 7:38 19:38

 

Розклад руху автобусу за маршрутом

Нижнів – ВО «Карпати»

Населений пункт Час слідування Час слідування
Нижнів 6:30 18:30
Антонівка 6:35 18:35
Олешів 6:43 18:43
Остриня 6:47 18:47

Клубівці

6:52 18:52
Клубівці 2 6:56 18:56
Тисмениця 7:00 19:00
Тисмениця центр 7:03 19:03
Угорники 7:13 19:13
Івасюка 7:17 19:17
Епіцентр 7:23 19:23
Велес 7:25 19:25
ВО «Карпати» 7:31 19:31

 

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: