headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»                        Перелік вакантних посад на ДП "ВО "Карпати":

№ п/п Професія Умови роботи
 1  В'язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів

Вимоги: дисциплінованість, відповідальність, чесність, старанність, добре розвинута моторика в руках, уважність, розрізняння кольорів.

2 Оператор верстатів з програмним керуванням Вимоги: дисциплінованість, відповідальність, чесність, старанність, добре розвинута моторика в руках, уважність, розрізняння кольорів, знання принципу роботи верстатів з програмним керуванням.
3  Інженер з охорони праці  Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки, знання MS Office, знання англійської мови будуть перевагою, досвід роботи на відповідній посаді не менше 3-х років
4 Фахівець-аналітик з фінансової роботи Вимоги: знання англійської мови, знання MS Office на високому рівні, повна вища освіта відповідного напряму підготовки
5 Інженер з нагляду за будівельно-монтажними і ремонтними роботами

Вимоги: повна вища освіта (будівництво) — магістр, спеціаліст, стаж роботи за відповідною професією не менше 2 років, наявність ліцензії буде перевагою

6 Слюсар механоскладальних робіт 4 розряду Вимоги: виконання слюсарного оброблення та складання деталей та вузлів. Знання призначення та правил застосування робочого інструменту. Знання класів точності обробки (квалітетів).
7 Верстатник широкого профілю 4 розряду Вимоги: робота на плоско і круглошліфувальних верстатах, знання конструктивних особливостей і правил застосування універсальних і спеціальних пристроїв, інструменту. Знання основ електротехніки та класів точності обробки (квалітетів).
8 Фахівець з найму робочої сили Вимоги: Вища освіта. Знання основ трудового законодавства. Пошук кандидатів на роботу, Застосування форм і методів з підбору персоналу, розміщення рекламних оголошень, перегляд резюме, прийом телефонних дзвінків потенційних кандидатів, проведення аналізу та оцінка професійних і особистих рис кандидатів.

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: