headernewnew

Заповнити анкету – ДП ВО «Карпати»              Перелік вакантних посад на ДП "ВО "Карпати":

№ п/п Професія Умови роботи
1 В'язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів Вимоги: Швидка моторика в руках, хороший зір, бажання працювати, відповідальність. Умови роботи: Оптимальні. Робота за графіками змінності. Безкоштовне довезення працівників. Наявність кафе-їдальні, медпункту. Навчання новим професіям на виробництві, в тому числі за кордоном.
2 Оператор верстатів з програмним керуванням Вимоги: Дисциплінованість, відповідальність, чесність, старанність, добре розвинута моторика в руках, уважність, розрізняння кольорів, знання принципу роботи верстатів з програмним керуванням. Умови роботи: Оптимальні. Робота за графіками змінності. Безкоштовне довезення працівників. Наявність кафе-їдальні, медпункту. Навчання новим професіям на виробництві, в тому числі за кордоном.
3 Розподілювач робіт Вимоги: Дисциплінованість, відповідальність, чесність, старанність, якісне виконання виробничих завдань. Умови роботи: Оптимальні. Робота за графіками змінності. Безкоштовне довезення працівників. Наявність кафе-їдальні, медпункту. Навчання новим професіям на виробництві, в тому числі за кордоном. Обов'язки: розподіл матеріалів та комплектуючих зі складу по робочих місцях.
4 Слюсар механоскладальних робіт 4 розряду Вимоги: виконання слюсарного оброблення та складання деталей та вузлів. Знання призначення та правил застосування робочого інструменту. Знання класів точності обробки (квалітетів).
5 Верстатник широкого профілю 4 розряду Вимоги: робота на плоско і круглошліфувальних верстатах, знання конструктивних особливостей і правил застосування універсальних і спеціальних пристроїв, інструменту. Знання основ електротехніки та класів точності обробки (квалітетів).

ДП "ВО "КАРПАТИ"

Адреса: 76008 Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 201.

e-mail: vokarpaty@ukr.net

тел./факс: (0342) 57-10-08

Ми в соціальних мережах: